1. 25 de jun. de 2024 · Në ndeshjen e Kombëtares përballë Spanjës, Armando Broja hyri në fushë me zëvendësim në minutën e 58-të, ku u zëvendësua me Rei Manajn./ tvklan.al. “Kisha pasur qejf të luaja më shumë”, kështu është shprehur për mikrofonin e Tv Klan futbollisti i Kombëtares Armando Broja.

2. 24 de jun. de 2024 · Evertoni? Nuk e di. Duhet me fol me familjen, duhet dhe pushim, sezoni nuk shkoi si doja. Sezoni tjetër them unë do shkojë shumë mirë", u shpreh Broja.

3. 25 de jun. de 2024 · Armando Broja, ka komentuar humbjen 1-0 me Spanjën, rezultat ky që bëri që kuqezinjtë të largohen me 1 pikë nga Europiani. “Një turne shumë i bukur që vjen çdo 4 vjet. Mund të luash vetëm 1 herë në jetë dhe çdo lojtar do të luajë çdo minutë. Kisha pas qejf dhe unë të luaj sa më shumë.

4. 4 de jun. de 2024 · Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Broja, autori i golit të parë, komentoi fitoren 3-0 ndaj Lihtenshtejnit në miqësore. “Te klubi nuk shkon gjithmonë siç e do ti, por është ndjenjë e trajnerit.

5. 23 de jun. de 2024 · Armando Broja, orgullo nacional por Albania cazado con Big Data. El delantero inglés del Chelsea juega para el país de su padres como forma de honrar a su familia. La federación lleva años ...

6. Hace 2 días · Armando Broja needs to play regularly at this stage of his career, and he is unlikely to get such opportunities at Stamford Bridge. As relayed by Calciomercato, the 22-year-old has received offers ...

7. 3 de jun. de 2024 · Ishte Armando Broja i cili shënoi për rezultatin 1-0 me një gjakftohtësi të jashtëzakonshme përballë portës. Ky është goli i parë i Brojës për Shqipërinë që nga qershori i vitit 2022, kur shënonte ndaj Izraelit.