1. 2 de jul. de 2024 · România – Olanda se joacă marți 2 iulie 2024 de la ora 19:00 pe Allianz Arena din Munchen, acolo unde tricolorii au învins Ucraina cu un scor de 3-0. „Când joci cu istoria în față, e clar că e un meci pentru care ești pregătit să pui tot ce e mai bun în joc.

2. 26 de jun. de 2024 · EURO 2024. România-Slovacia: 1-1. Meciul dintre România și Slovacia se joacă miercuri, 26 iunie 2024, de la ora 19:00 pe stadionul Deutsche Bank Park. Ianis Hagi şi Florinel Coman au fost titularizaţi în echipa României pentru meciul cu Slovacia. Slovacia a marcat primul gol din meci în minutul 24.

3. Hace 1 día · La Arad, circa 300 de oameni au rămas până la sfârșit ca să vadă finala Campionatului European de Fotbal 2024 pe ecranul gigant din Piața Catedralei, din centrul orașului. Dacă la un meciurile României suporterii au stat și pe furtună să vadă partidele, de această dată a fost foarte cald… 28 de grade Celsius la […]

4. 24 de jun. de 2024 · 380 episodes. România se adună pe frecvenţele Europa FM pentru cea mai ascultată emisiune din ţară în care românii se fac auziţi.

5. Hace 4 días · Europa FM arhivă - Podcast. În arhiva Europa FM există posibilitatea căutării și reascultării a peste 19192 emisiuni precedente. Cu ajutorul panoului de filtrare de deasupra listei de arhivă aveți posibilitatea să filtrați emisiunile după nume sau după data încărcării.

6. Hace 1 día · Spania a câștigat finala Campionatului European de Fotbal din Germania după ce a învins Anglia cu scorul de 2-1 și a devenit prima echipă cu patru titluri europene, după cele obţinute în 1964, 2008 şi 2012. Golurile au fost marcate de Williams în minutul 47 și Oyarzabal în minutul 86 pentru reprezentativa Spaniei și Palmer […]

7. 24 de jun. de 2024 · بودكاست. إذاعة. România în direct - Europa FM من Cătălin Striblea. Cătălin Striblea. România se adună pe frecvenţele Europa FM pentru cea mai ascultată emisiune din ţară în care românii se fac auziţi. الفئات: الأخبار والسياسة. إضافة إلى قائمتي. الاستماع إلى الحلقة الأخيرة: الحلقات السابقة.