1. Hace 1 día · Luka Sučić is the Future of Croatia! — Hugo (@HugoFilmz28) June 20, 2024. Sučićev ugovor s austrijskim klubom ističe za godinu dana, a Transfermarkt ga trenutačno procjenjuje na 15 milijuna eura. Engleski novinar još navodi da su za Sučića zainteresirani europski velikani Milan i Borussia Dortmund. Hrvatska nogometna reprezentacija ...

2. Hace 2 días · Sučić poslao poruku Daliću: 'Ovako moramo protiv Italije'. "Ovo je veliko razočaranje, izgubili smo pobjedu na samom kraju. Dogodila nam se kontra, a to nam se ne smije dogoditi. Trebali smo to mirno privesti kraju, moramo učiti iz ovoga. Drugo poluvrijeme je bilo dobro, tako trebamo krenuti s Talijanima.

3. Hace 6 días · Nakon njega izjavu je dao i Luka Sučić. - Naravno da smo razočarani nakon poraza, ali glavu gore nije ništa gotovo. Idemo analizirati što je bilo loše i pripremiti se za Albaniju. Nedostajalo je danas svega po malo. Hvala i svim navijačima na podršci. Utakmicu je pred kamerama HRT-a prokomentirao i Ante Budimir. - Težak je poraz.

4. Hace 2 días · Spielbericht: Albanien schockt Kroatien in der Nachspielzeit! Erst drehten die "Vatreni" das albanische 1:0 in ein 2:1, doch dann schlug Albanien in der fünften Minute der Nachspielzeit nochmals ...

5. Hace 2 días · Podsjetimo, Sučić se na svojem Instagram profilu oglasio i nakon poraza od Španjolaca. "Razočarani smo nakon poraza, ali glavu gore, ništa nije gotovo, ovo je bila prva utakmica", rekao je na početku. Hrvati se izjasnili možemo li pobijediti Italiju: 'Jedino ako ne budu igrala dva igrača'. Dodao je kako sada slijedi analiza.

6. Hace 2 días · Dominik Livaković i Luka Sučić razočarani su osvojenim bodom protiv Albanije. Imali su Vatreni tri boda u svojim redovima, no na kraju je osvojen samo bod i sada je u posljednjem kolu neophodna pobjeda protiv Italije za prolazak dalje. "Trbali smo mnogo bolje odigrati prvo poluvrijeme. U nastavak smo mnogo bolje ušli.

7. Hace 6 días · Luka Sučić razočaran je nakon visokog poraza od bivšeg prvaka Evrope. "Razočarani smo nakon poraza, ali glavu gore, ništa nije gotovo, ovo je bila prva utakmica. Idemo analizirati šta smo loše radili kako bismo se pripremili za Albaniju. Ne bih ušao u detalje, svašta je pomalo nedostajalo, svjesni smo toga.