1. Hace 2 días · Prvi hrvatski osvajač Kupa UEFA bio je Mladen Ramljak koji je 1974. s nizozemskim Feyenoordom u finalu pobijedio Tottenham. 22.5.2024. Trijumfom Atalante, koja je sa 3-0 pobijedila Bayer Leverkusen u finalu odigranom na stadionu Aviva u Dublinu, Mario Pašalić je postao šesti hrvatski nogometaš koji se može pohvaliti osvojanjem Europske lige.

2. Hace 2 días · Mario Pašalić i Atalanta osvojili Europsku ligu, potučeni Bayer pretrpio prvi poraz u sezoni Atalanta je po prvi puta u svojoj povijesti zaigrala u finalu nekog europskog natjecanja i odmah je osvojila premijerni trofej. Ukupno gledano Atalanta je osvojila prvi naslov nakon daleke 1963. godine kada je bila pobjednik Talijanskog kupa.

3. Hace 2 días · PODIJELI. Mario Pašalić. Foto: Paul Childs / REUTERS. Trijumfom Atalante, koja je sa 3-0 pobijedila Bayer Leverkusen u finalu odigranom na stadionu Aviva u Dublinu, Mario Pašalić je postao šesti hrvatski nogometaš koji se može pohvaliti osvojanjem Europske lige. Atalanta osvojila Europsku ligu, Lookman postigao hat-trick!

4. Hace 10 horas · Atalanta je osvojila trofej pobjednika Europske lige, u finalu je slavila s 3:0 protiv Bayer Leverkusena. Junak Atalante bio je Ademola Lookman koji je postigao sva tri pogotka, a hrvatski reprezentativac Mario Pašalić ušao je u igru u drugom poluvremenu i dao svoj doprinos u osvajanju trofeja.. Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

5. Hace 2 días · Mario Pašalić u hrvatskom dresu / Foto: Hina Prvi hrvatski nogometaš s osvojenom Europskom ligom bio je bivši kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna koji je 2009. kao kapetan donjeckog Šahtara podignuo pobjednički pehar u Istanbulu, gdje je njegov klub u finalu svladao Werder Bremen sa 2-1 u produžetku.

6. Hace 3 días · Mario Pašalić standardni je prvotimac Atalante u završnici sezone koju je momčad iz Bergama dočekala s izborenim plasmanom u Ligu prvaka i mjestom u finalu prestižnog europskog klupskog natjecanja. Na njegovu žalost, prva prilika za trofej ove sezone ostala je neiskorištena.

7. Hace 2 días · Mario Pašalić već je šesti Hrvat s osvojenom Europskom ligom. Trijumfom Atalante, koja je sa 3-0 pobijedila Bayer Leverkusen u finalu odigranom na stadionu Aviva u Dublinu, Mario Pašalić je postao šesti hrvatski nogometaš koji se može pohvaliti osvojanjem Europske lige. Hrvatski reprezentativac je ušao u igru u 57. minuti dublinskog ...