1. 20 de feb. de 2024 · Dorinel Munteanu continuă să nu se simtă bine. Acest duel l-a avut în centrul atenției pe Dorinel Munteanu, care a fost trimis în tribune după ce a fost eliminat de arbitru. Ulterior, antrenorul Oțelului nu s-a prezentat la flash-interviu pentru că s-a simțit rău, iar în momentul de față se află internat în spital.

2. 18 de ene. de 2024 · Emoții pentru Dorinel Munteanu la Oțelul: ce s-a întâmplat înainte de reluarea sezonului. Cosmin Dur-Bozoancă (25 de ani) este unul dintre cei mai importanți fotbaliști de la Oțelul. Echipa antrenată și manageriată de către Dorinel Munteanu (55 de ani) a terminat anul 2023 pe locul 11, dar Oțelul are drept obiectiv calificarea în ...

3. Dorinel Munteanu. Lliga alemanya de futbol i 2. Bundesliga. 1. FC Köln. 1. FC Köln. Dorinel Ionel Munteanu ( Grădinari, 25 de juny de 1968) és un futbolista romanès de la dècada de 1990, ja retirat, i entrenador de futbol.

4. 1 de jul. de 2008 · Player stats of Dorinel Munteanu (Karriereende) Goals Assists Matches played All performance data

5. 22 de ene. de 2024 · Dorinel Munteanu, mesaj clar după Voluntari - Oțelul Galați + ce le-a transmis jucătorilor săi. Oțelul Galați a remizat, în deplasare, scor 1-1, cu FC Voluntari, într-un meci din cadrul etapei cu numărul 22 din SuperLiga. Golurile din această partidă au fost marcate de Radu Boboc (minutul 80) pentru ilfoveni, respectiv Jonathan ...

6. 26 de feb. de 2024 · Dorinel Munteanu (55 de ani) și-a aflat azi suspendarea dictată de Comisia de Disciplină. Antrenorul Oțelului a fost eliminat în minutul 75 al meciului cu Dinamo, 1-3, de arbitrul Andrei Moroiță, iar azi Comisia de Disciplină a dat verdictul în cazul suspendării sale. A venit verdictul la Comisia de Disciplină!

7. 4 de may. de 2024 · Citeste toate articolele despre Dorinel Munteanu. Fii la curent cu toate noutatile din sport, transferuri, meciuri castigate sau pierdute.