1. Hace 4 días · NENAD RADIČEVIĆ, BRANIMIR ĐOKIĆ: Nemačka bira naslednika Angele Merkel. 40:55. USIJANJE. USIJANJE DANA 31.12.2020. NELE KARAJLIĆ I NENAD ZIMONJIĆ: Šta je bilo pozitivno u 2020. godini? 36:27. USIJANJE. USIJANJE DANA 30.12.2020.

2. Hace 19 horas · Rohan Bopanna, né le 4 mars 1980 à Bangalore, est un joueur de tennis indien, professionnel depuis 2003.. Il est avant tout un joueur de double. Il a remporté 26 titres sur le circuit ATP dont l'Open d'Australie 2024 et atteint 37 autres finales dont celle de l'US Open 2010 et 2023.Il a également remporté un titre en double mixte à Roland-Garros 2017.

3. Hace 5 días · Aleksandar Zverev plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Haleu. Domaći teniser je posle sat vremena i 44 minuta igre bio bolji od Italianan Lorenca Sonege rezultatom 6:4, 7:6 (5). Prvi set prelomio je svoju korist već na samom startu drugom brejk loptom. U drugom setu nije bilo brejk lopti, a u produžetku je Saša slavio prvom meč loptom.

4. Hace 5 días · Prvi teniser sveta Janik Siner uspešno je započeo takmičenje na ATP turniru u Haleu. On je savladao Holanđanina Talona Grikspora posle dva sata i 19 minuta igre sa 2:1, po setovima 6:7 (8), 6:3, 6:2, i čeka okršaj sa Fabianom Marošanom u drugoj rundi. Međutim, ono što će se jako dugo pamtiti sa ovog meča je nestvaran poen Italijana ...

5. Hace 5 días · Prvi put da Novak igra samo u singlu! Još krajem prošle godine se govorilo o planiranom dublu Đoković-Kecmanović u Parizu, ali on se ipak neće ostvariti. Najbolji teniser svih vremena odlučio je, s obzirom na sve, dobro poznate okolnosti, ipak učestvuje samo u singlu na olimpijskom turniru, koji 27. jula počinje na terenima Rolan Garosa.

6. Hace 5 días · Tunižanka je posle sat vremena i 43 minuta igre bila bolja od Sinju Vang rezultatom 6:4, 7:6 (4). U prvom setu obe su do osmog gema napravile po tri brejka, a Žabur je u narednom gemu konačno prelomila set u svoju korist, nakon čega je bez izgubljenog poena završila ovaj deo duela. U drugom setu

7. Hace 5 días · Australijanci se poklonili Srbinu (VIDEO) (Tenis Uživo, J. Erdei) Teme: ATP u Haleu, Danil Medvedev, Teniseri, Turniri, Vesti. Trećeg favorita turnira eliminisao je 42. na ATP listi Žižen Žang posle nešto više od dva sata igre rezultatom 6:3, 2:6, 7:6 (5). Prvi set Kinez je dobio uz brejk prednosti, dok je u drugom setu Medvedev uz dva ...