1. Hace 1 día · Rafał Gikiewicz: Przy pierwszej bramce trochę się pogubił na linii. Poszedł w złą stronę, gdy piłka trafiła do Machado. Portugalczyk wykorzystał sporą lukę pozostawioną w bramce.

2. Hace 5 días · W sobotnim spotkaniu piłkarskiej ekstraklasy Radomiak Radom przegrał na własnym stadionie z Widzewem Łódź 1:3. W roli trenera zespołu z Mazowsza zadebiutował w tym spotkaniu Bruno Baltazar. Zespół z Radomia w poprzedniej kolejce przegrał 0:2 ze Śląskiem we Wrocławiu. Władze klubu uznały, że należy rozstać się z trenerem ...

3. Hace 4 días · Mowa o Mato Milosu, który po powrocie do zdrowia ma zaufanie u Daniela Myśliwca. Trener zabrał ze sobą także Juljana Shehu, pauzującego od listopada z powodu zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie. Wydawało się, że skomplikowana kontuzja sprawi, iż Shehu nie zostanie w Widzewie, ale okazuje się, że wcale nie musi tak być.

4. Hace 5 días · 81 minuta: Rafał Wolski powinien wyrównać, ale nie trafił z kilku metrów w wybornej okazji. 90 minuta: Rzut rożny dla Zielonych. Strzelał Dawid Abramowicz, ale Gikiewicz nie dał się zaskoczyć. 90 minuta+ 3: GOL DLA WIDZEWA: Radomiak przegrał 1:3, bo do siatki w ostatniej akcji meczu wcelował Dominik Kun.

5. Hace 5 días · 1 – Kamil Cybulski, Rafał Gikiewicz, Lirim Kastrati, Paweł Kwiatkowski, Filip Przybułek, Dawid Tkacz. Czerwone kartki w Widzewie: 2 – Luis Silva 1 – Marek Hanousek. Żółta kartka sztabu szkoleniowego: 1 – Karol Zniszczoł. Czerwona kartka sztabu szkoleniowego: 1 – Kacper Pipczyński

6. Hace 3 días · MKE Ankaragücü. MKE Ankaragücü 2023-24 sezonu, sarı lacivertli ekibin Süper Lig 'deki 54. sezonu, kuruluşunun ise 114. yılıdır. 11 Aralık 2023'teki Çaykur Rizespor maçı sonrası kulüp başkanı Faruk Koca 'nın hakeme yumruk atmasından dolayı TFF tarafından Türkiye'deki tüm liglerin süresiz olarak ertelendiği duyuruldu. [1]