1. Hace 19 horas · Publicat: 25/05/2024, 15:47. FC Botoşani rămâne în Superliga, după ce a câștigat cu CS Mioveni, 1-0, în manşa secundă a barajului de menţinere / promovare. Sebastian Mailat a înscris golul victoriei în minutul 74 al partidei retur. Patronul echipei moldovene Valeriu Iftime a vorbit despre victorie și a lăudat jucătorii și staff ...

2. Hace 19 horas · Dacă prima repriză a fost una cu ritm lent și fără ocazii notabile, în cea de-a doua parte a jocului, antrenorul oaspeţilor, Bogdan Andone, a mizat pe Sebastian Mailat, jucător revenit recent după o accidentare gravă, care nu a dezamăgit și a deschis scorul, în minutul 75, după o pasă preluată inspirat de la Eduard Florescu.

3. Hace 19 horas · 0-1 a fost scorul in tur, la Botosani, dupa golul marcat in minutul 90+3 de Aldair Caputa Ferreira, si 0-1 a fost rezultatul si in retur, la Mioveni, cu reusita lui Sebastian Mailat din minutul 75. Antrenorul argesenilor, Constantin Schumacher si-a transmis regretele fiindca nu a reusit promovare, sustinand ca jucatorii sai ... citește toată știrea

4. Hace 19 horas · Mihai Rotaru a lansat un nou atac la adresa lui Edi Iordănescu! Patronul de la Universitatea Craiova nu înțelege motivul pentru care selecționerul „l-a lăsat acasă” pe vedeta echipei sale. „În Italia a jucat, în America a făcut spectacol. Toată lumea era îndrăgostită de el. Cele mai bune reușite din România le are Alexandru […]

5. Hace 19 horas · Sebastian Maniscalco is the undisputed king of physical comedy, hailed by The New York Times as the "hottest comic in America." During his latest tour, he conquered New York City by selling out Madison Square Garden, Barclays Center, UBS Arena, and Prudential Center.

6. Hace 19 horas · Find Sebastian Maniscalco 2024 tour tickets on SeatGeek! Discover the best deals on Sebastian Maniscalco tickets, seating charts, seat views and more info!