1. 29 de jul. de 2023 · Vlad Chiricheș bifează prima apariție în al doilea mandat de la FCSB la Galați, împotriva Oțelului, în meciul programat sâmbătă, de la ora 21:30, în direct la Digi Sport 1. SuperLiga Vlad Chiricheș a revenit la FCSB / Foto: Facebook FCSB .

2. Vlad Chiricheș, 34, Rumania FCSB, desde 2023 Defensa central Valor de mercado: 650 mil € * 14/11/1989 en Bacău, Rumania. Vlad Chiricheș - Perfil del jugador 23/24 | Transfermarkt Noticias

3. View the player profile of Defender Vlad Chiriches, including statistics and photos, on the official website of the Premier League.

4. 19 de nov. de 2023 · Suma încasată de Chiricheș din momentul revenirii la FCSB. Lui Gigi Becali nu i-a fost ușor să-l convingă pe Vlad Chiricheș să revină în fotbalul românesc, iar afaceristul din Pipera a fost nevoit să-i ofere fundașului un salariu în valoare de 400.000 de euro pe an, dar și bonusuri de performanță.

5. 6 de feb. de 2024 · Vlad Chiricheș, prezent la meciul FCSB - Farul Lui Gigi Becali nu i-a fost ușor să-l convingă pe Vlad Chiricheș să revină în fotbalul românesc, iar afaceristul din Pipera a fost nevoit să-i ofere fundașului un salariu în valoare de 400.000 de euro pe an, dar și bonusuri de performanță.

6. 20 de may. de 2023 · Vlad Chiricheș, ca și retrogradat în Serie B cu Cremonese! Cu Vlad Chiricheș titular și înlocuit în minutul 64, Cremonese a fost spulberată pe teren propriu de Bologna, scor 1-5. Oaspeții au marcat prin Arnautovic (14), Ferguson (27), Posch (45+1), Orsolini (63) și Sansone (80), iar gazdele au reușit golul de onoare în minutul 90+1 ...

7. Vlad Chiricheș, 34, aus Rumänien FCSB, seit 2023 Innenverteidiger Marktwert: 650 Tsd. € * 14.11.1989 in Bacău, Rumänien Vlad Chiricheș - Spielerprofil 23/24 | Transfermarkt News