1. Hace 4 días · Fundasul lui Getafe, Cosmin Contra, a marcat un gol si a dat o pasa de gol in victoria pe care echipa sa obtinut-o, scor 4-1, impotriva lui Real Mallorca. Cosmin Contra a deschis scorul in minutul 13 dintr-un penalty obtinut de Uche si i-a pasat lui Del Moral pentru golul din minutul 71. Celelalte doua goluri ale lui Getafe au fost marcate de...

2. Hace 2 días · Trajo a España a Cosmin Contra, Adrian Ilie, Hagi, Munteanu... Y guarda un sinfín de anécdotas. «Lendoiro era un personaje y un tío excepcional.

3. Hace 2 días · Team. The Romania national football team ( Romanian: Echipa națională de fotbal a României) represents Romania in men's international football, and is administered by the Romanian Football Federation ( Romanian: Federația Română de Fotbal ), also known as FRF. They are colloquially known as Tricolorii (The Tricolours).

4. www.vrancea24.ro › cosmin-contra-va-prelua-nationala-de-fotbal › cosmin-contracosmin contra - Vrancea24

Hace 5 días · Acasă Cosmin Contra va prelua naționala de fotbal cosmin contra. cosmin contra ...

5. Hace 13 horas · Cosmin Contra a acceptat oferta. A dat lovitura când nimeni nu mai credea: „Mi-am câștigat acest drept” Fostul fotbalist al lui Real Madrid a acostat-o pe Corina Caragea! Prezentatoarea a rămas uluită când a auzit ce i-a spus: „Credeam că nu aud bine!”

6. Como siempre: Contralínea. Muy bien por su trabajo y tengan su buen like! Revista Contralínea, periodismo de Investigación documenta corrupción, abuso de poder y violaciones a los derechos humanos.

7. Hace 4 días · Valentin Mihăilă (24 de ani) a fost arma secretă a naționalei României în campania de calificare la EURO 2024. Introdus mereu de pe bancă, extrema stângă de la Parma a marcat trei goluri în preliminarii: două cu Elveția, la Lucerna, într-un final nebun, în care tricolorii au egalat, 2-2, de la 0-2, și unul în partida tensionată cu Kosovo (2-0), de la București.