1. 3 de may. de 2024 · By Toni Weeler. May 3, 2024 14:49. ( ) Inter Milan are considering a move for Udinese defender Jaka Bijol during the upcoming summer transfer window. This according to today’s print edition of Rome-based newspaper Corriere dello Sport, via FCInterNews. One area in which Inter are very likely to strengthen this summer is in defense.

2. Toda la información de Jaka Bijol (Jaka Bijol), jugador del Udinese en la temporada 2023 en AS.com

3. Jaka Bijol, ki je včeraj navdušil z golom za novo zmago Udineseja, se je v italijanski Serie A odlično znašel. Sofascore ga je še drugič umestil v enajsterico kroga, po oceni njegovega algoritma pa je trenutno celo med najboljšo deseterico nogometašev v ligi. Slovenski reprezentant Jaka Bijol preživlja sanjsko obdobje.

4. Jaka Bijol. 5. februar 1999. (25 god.) Nast. * Datum aktuelizovanja: 29. januar 2024. Jaka Bijol ( Vuzenica, 5. februar 1999) je slovenački fudbaler koji trenutno nastupa za Udineze. [9] Igra na poziciji odbrambenog igrača. [10]

5. 19 de sept. de 2022 · Jaka Bijol je v Udinese prišel letos poleti za štiri milijone iz moskovskega CSKA, za katerega je, z enoletnim postankom v nemškem drugoligašu Hannovru, igral štiri leta. V italijanski Serie A je debitiral v drugem krogu, a moral zaradi poškodbe z igrišča že po 17 minutah. Potem je eno tekmo izpustil, se vrnil, a se v prvem polčasu tekme četrtega prvenstvenega kroga spet poškodoval.

6. 5 de feb. de 1999 · #29 Jaka Bijol. 1. Udinese Calcio Serie A League level: First Tier Joined: Jul 14, 2022 Contract expires: Jun 30, 2027. IMAGO + Date of birth/Age: Feb 5, 1999 (25) Place of birth: Vuzenica ; Citizenship ...

7. 3 de oct. de 2022 · Odločilni zadetek je dosegel slovenski reprezentant Jaka Bijol v 93. minuti. A. G. 3. oktober 2022 ob 22.47. Verona - MMC RTV SLO. Jaka Bijol je že drugič zaporedoma zagotovil zmago Udineseju. Pred 15 dnevi je potopil Inter v 84. minuti. Foto: EPA. Udinese je pravi hit začetka nove sezone. V prvem krogu je doživel edini poraz, prvak Milan ...