1. 29 de abr. de 2023 · Ve čtrnácté minutě se totiž trefil David Lafata a upravil tím skóre na 2:0. Pro bývalého hráče Sparty to byla již dvanáctá trefa v sezoně. V 58. minutě utkání se prvního gólu dočkali i hosté, obranu soupeře překonal Filip Peiger.

2. 16 de jul. de 2014 · David Lafata was mindful that his five-goal haul against FC Levadia Tallinn could be a once-in-a-lifetime achievement as he reflected on AC Sparta Praha's 7-0 UEFA Champions League second ...

3. David Lafata (Budovicii natus die 18 Septembris 1981) est athleta Cechicus et clarus pedilusor. David Lafata exempli gratia cum turmis Skoda Xanthi et FK Austria Wien lusit. Nunc ad gregem FK Jablonek pertinet sed etiam Turmae Pedilusoriae Nationalis Chechicae lusor est.

4. Životopis. David Lafata je český fotbalový útočník, který v současnosti působí v českém klubu AC Sparta Praha. Je členem Klubu ligových kanonýrů a trojnásobným nejlepším střelcem první české ligy (v sezónách 2010/11, 2011/12 a 2012/13), zároveň nejlepším kanonýrem v historii nejvyšší české ligy. Mimo ČR ...

5. David Lafata is on Facebook. Join Facebook to connect with David Lafata and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.

6. David Last name Lafata Nationality Czechia Date of birth 18 September 1981 Age 42 Country of birth Czechia Place of birth České Budějovice Position Attacker Height 180 cm Weight 72 kg Foot Right. Career Domestic Leagues; Domestic Cups; International Cups; National Team; Season Team Comp; 2017/2018: Sparta Prague: CZL:

7. Prohlédněte si statistiky hráče David Lafata (zápasy, góly, karty / ligy, poháry, národní tým) a historii přestupů. Sledujte na Livesportu profily hráčů (např. David Lafata), stránky týmů (např. stránka týmu Olešník) a stránky soutěží (Champions League, Fortuna liga a více než 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa)!