1. Hace 5 días · As against Unirea Slobozia on Friday, captain Darius Olariu - who scored 15 goals last season and has struck three times in qualifying so far - should support Daniel Popa up front. Meanwhile, Maccabi Tel Aviv's hopes have been hit by several absences: Roy Revivo , Osher Davida , Dor Turgeman and Ido Sharar are all set to represent Israel at this summer's Olympic Games.

2. Hace 1 día · Darius Olaru, criticat... 20:30 Maribor - Universitatea Craiova, LIVE TEXT, 21:15, digisport.ro. Echipele de... 20:29 Live Video&Text CFR Cluj - Neman Grodno 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Echipa lui Dan Petrescu... 20:26 Exclusiv Ce sumă primește, de fapt, Bogdan Andone după despărțirea de Botoșani!

3. Hace 6 días · FCSB a obținut un semieșec și în etapa a doua a noului sezon de SuperLigă, scor 2-2 cu Unirea Slobozia. Pentru campioana României au punctat Mihai Lixandru (33) și Darius Olaru (55), din penalty, în timp ce pentru formația antrenată de Adrian Mihalcea au înscris Filip Ilie (36) și Andrei Dorobanțu (90). Cel mai controversat […]

4. Hace 6 días · Darius Olaru a punctat în minutul 55, din penalty, dar formația antrenată de Adrian Mihalcea a reușit să smulgă un punct grație reușitei semnate de Andrei Dorobanțu în minutul 90. Totuși, meciul a fost marcat de un moment controversat, și anume faza petrecută în minutul 51, la care FCSB a primit penalty.

5. Hace 6 días · Gigi Becali a comentat cea mai controversată fază a meciului şi a spus că penalty-ul acordat la Olaru a fost corect acordat. În minutul 54, Vlad Baban a acordat penalty după un duel între Darius Olaru şi Marius Antoche.

6. Hace 3 días · Și la nivelul vedetelor există un mic plus pentru români: Darius Olaru are o cotă de piață de șapte milioane de euro, pe când Felicio Milson, cel mai bine văzut jucător al lui Maccabi, valorează "doar" patru milioane de euro.

7. Hace 3 días · Acesta a faultat în duelul său cu Marius Ștefănescu, dar din lovitura liberă obținută de campioana României, Darius Olaru a centrat mult prea lung, iar balonul a depășit toți jucătorii prezenți în suprafața de pedeapsă. Min 16: "Roș-albaștrii" ajung pentru prima dată la finalizare.