1. #1 Mateusz Lis ギョズテペ 1.リグ リーグレベル: 2部 加入日: 2023/07/11 契約満了: 2024/06/30

2. 3 Karolina Moszcyńska Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate 3 Mateusz Lis Klub Kyokushin Karate w Bukownie 3 Maja Wajda Krośnieński Klub Kyokushin Karate 3 Adrian Paszkowski Myślenicka Akademia Karate yakko Kumite Juniorzy 16-17 lat, chłopcy, -65kg Kumite Juniorzy 16-17 lat, chłopcy, -70kg

3. Mateusz Lis, Filip Słaboń zdobyła dwa medale w XI Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin "Carbon Cup" , który odbył się 23 listopada 2019 roku w Jastrzębiu Zdroju. Filip Słaboń wywalczył brązowy medal w kategorii kumite kadetów – 40 kg, a Mateusz Lis zdobył srebrny medal w kategorii kumite młodzików -40 kg.

4. Mateusz Lis z Klubu Kyokushin Karate w Bukownie zdobył brązowy medal w konkurencji kumite semi kontakt Juniorów -60kg w IV Otwartym Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się 7 maja 2022 roku w Hali Sportowej Łagisza w Będzinie.. Róża Stolarczyk odpadła w eliminacjach.W zawodach startowało ponad 400 zawodników z 35 Klubów z terenu całej Polski.

5. karatekontaktowe.pl › wp-content › uploadsPOLSKI ZWIĄZEK KARATE

3 Mateusz Lis Klub Kyokushin Karate W Bukownie 5-8 Paweł Torzewski Rudzki Klub Kyokushin Karate 5-8 Ilia Butko Lubelski Klub Karate Kyokushin 5-8 Adrian Stroński Klub Sportowy Budokai Lublin 5-8 Maciej Gajlewicz Wkkk-Ais Sypień Kumite Juniorzy Młodsi 14-15 lat, chłopcy, -55kg Miejsce Imię i nazwisko Klub

6. 17 de jun. de 2022 · Southampton have signed two goalkeepers on five-year deals including Manchester City's Gavin Bazunu. Bazunu, who has played 10 times for the Republic of Ireland, is reported to have cost £12m ...

7. szukajradcy.pl › lawyers › rw_4f332544315185e24c5ea29f684a097MATEUSZ LIS - SzukajRadcy.pl

MATEUSZ LIS. Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Lis. Miasto Warszawa Adres Wolumen 22/14, 01-912. Telefon 792240247 Wyślij wiadomość. Numer ...