1. Hace 6 días · Scorul a devenit 2-1 în favoarea roș-albaștrilor, în minutul 55, după de Darius Olaru a transformat un penalty controversat. Vlad Baban a dictat lovitură de la 11 metri pentru FCSB după ce a văzut un fault fără minge al lui Marius Antoche asupra lui Darius Olaru în careu.

2. Hace 6 días · Darius Olaru, după cea mai controversată fază din Unirea Slobozia - FCSB: ”I-am luat fața adversarului și după m-a împins din spate” În urma acestui rezultat de egalitate, formația lui Adrian Mihalcea a urcat pe primul loc în SuperLigă, cu patru puncte. De cealaltă parte, FCSB este pe poziția a șasea, cu două puncte.

4. Hace 1 día · Darius Olaru, criticat pentru atitudinea de la FCSB . Citește și. Real Madrid i-a pus contractul pe masă și el a luat rapid decizia: semnează! Italienii scriu că Dennis Man a spus "DA"! Bonusurile și clauza de reziliere au fost stabilite .

6. Hace 5 días · Olaru e un fotbalist complet", a declarat Ionel Ganea, pentru Sport.ro. 7 milioane de euro e cota lui Darius Olaru, potrivit Transfermarkt; Fotbalistul din Mediaș mai are contract cu FCSB până pe 30 iunie 2028 ; 26 de ani e vârsta lui Olaru ; 20 de meciuri a jucat Olaru pentru echipa națională

7. Hace 6 días · Gigi Becali a comentat cea mai controversată fază a meciului şi a spus că penalty-ul acordat la Olaru a fost corect acordat. În minutul 51, Vlad Baban a acordat penalty după un duel între Darius Olaru şi Marius Antoche. Nana Antwi a făcut un sprint pe partea dreaptă, a câştigat mingea, moment în care se pregătea să centreze. În zona de la marginea careului, a avut un duel ...