1. Hace 2 días · David Strelec (SK Slovan Bratislava) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal. Assisted by Vladimír Weiss. 7' Goal! Celje 1, SK Slovan Bratislava 0.

2. Hace 2 días · Goal! Celje 1, SK Slovan Bratislava 1. David Strelec (SK Slovan Bratislava) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal.

3. Hace 2 días · David Strelec. → Reggina (hosť.) → Slovan Bratislava (hosť.) 1 Zápasy a góly za profesionálny klub k 9.8.2023. 2 Zápasy a góly v reprezentácii k 19.5.2023. David Strelec (* 4. apríl 2001, Nové Zámky) je profesionálny slovenský futbalista hrajúci za slovenský klub Slovan Bratislava. [1] Hráva na pozícii útočníka.

4. Hace 1 día · Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali na ihrisku slovinského NK Celje 1:1 v prvom zápase druhého predkola Ligy majstrov. Ich gól strelil v 11. minúte David Strelec, keď odpovedal na presný zásah Luku Bobičanca z priameho kopu. Infarktový úvod a vylúčený Savvidis. Slovan sa potrápil na pôde súpera.

5. Hace 1 día · Vtipný záver zápasu v Celje: Weiss odmietol striedať, tréner chválil posilu z Trnavy. Futbalisti Slovana si z prvého zápasu 2. predkola Ligy majstrov vezú zo slovinského NK Celje remízu 1:1. Jediný presný zásah belasých zaznamenal v 11. minúte David Strelec, keď odpovedal na gól Luku Bobičanca z priameho kopu už zo siedmej ...

6. Hace 5 días · Offside - Slovakia. David Strelec is in offside. 38' Fouled by Ondrej Duda - Slovakia: 38' Jude Bellingham - England - won a free kick on the right wing. 39' Shot blocked.

7. Hace 2 días · Dávid Strelec. 1 PASES POR PARTIDO. Denis Popovic. 0.5 Dávid Strelec. 1.5 Resultados. Fútbol. Previa Champions League. Previa Champions League 2024/2025 ...