1. Hace 2 días · To trzeba zobaczyć [WIDEO] - Przegląd Sportowy. Klub Polaków uratował się golem w 93. minucie! To trzeba zobaczyć [WIDEO] Bartosz Bereszyński i Sebastian Walukiewicz utrzymali się w niesamowitych okolicznościach! Ich Empoli wygrało z Romą 2:1 dzięki bramce w doliczonym czasie gry i rzutem na taśmę wyprzedziło o jeden punkt Frosinone!

2. Hace 1 día · Bartosz Bereszyński świętował utrzymanie z rodziną. Piękne obrazki z szatni Empoli. Empoli atakowało, ale było nieskuteczne. Wydawało się, że ich los jest przesądzony. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry rozpaczliwa wrzutka w pole karne przyniosła zespołowi trenera Davide Nicoli.

3. Hace 1 día · Drużyna, w której gra trzech Polaków (Bartosz Bereszyński, Sebastian Walukiewicz i Szymon Żurkowski), znalazła się w sporych tarapatach. Po regulaminowym czasie gry Empoli remisowało z ...

4. Hace 1 día · Po półrocznym wypożyczeniu do SCC Napoli, kiedy klub Piotra Zielińskiego zdobywał mistrzostwo Włoch, Bartosz Bereszyński tylko na moment wrócił do Sampdorii, w której występował przez ...

5. Hace 4 días · Di Matteo Palmisano 24 Maggio 2024. Mg Genova 10/12/2021 - campionato di calcio serie A / Genoa-Sampdoria / foto Matteo Gribaudi/Image Sport nella foto: Bartosz Bereszynski. Bartosz Bereszynski farà ritorno alla Sampdoria e una sua permanenza non è totalmente da escludere: la prima ipotesi nel prossimo calciomercato, però, rimane la cessione.

6. Hace 1 día · Bartosz Bereszyński (Empoli) – 67 minut w wygranym 2:1 meczu z Romą; Szymon Żurkowski (Empoli) – na ławce rezerwowych w wygranym 2:1 meczu z Romą; Mateusz Łęgowski (Salernitana) – 8 minut w zremisowanym 3:3 meczu z Milanem. Salernitana zakończyła sezon na 20 miejscu

7. Hace 16 horas · 28-osobowa kadra reprezentacji Polski na Euro 2024 wg. informacji portalu Meczyki.pl: Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Marcin Bułka, Oliwer Zych (dodatkowo tylko do pomocy w treningu) Obrońcy: Jakub Kiwior, Paweł Bochniewicz, Paweł Dawidowicz, Bartosz Salamon, Jan Bednarek, Sebastian Walukiewicz, Bartosz Bereszyński.