1. Hace 5 días · Preko 250 utakmica u Seriji A ima Darko Lazović, a upisaće ih još (pored duela sa Interom na zatvaranju aktuelne sezone, 26. maja) ukoliko produži ugovor sa Veronom koji ističe ovog leta ili pređe u neki kvalitetniji italijanski kiub. Preduslov da se ovo prvo dogodi obezbeđen je večeras, pobedom nad Salernitanom sa 2:1 kojom ...

2. Hace 4 días · Tomas Suslov’s second goal in the league was the opener, and Darko Lazović crossed for Michael Folorunsho to poke home from close range on the stroke of halftime. Giulio Maggiore scored a consolation for the home side in the final minute.

3. Hace 5 días · Na gostovanju odavno otpisanoj Salernitani, Verona je u 37. kolu slavila sa 2:1 (2:0). Bio je to meč koji je obeležio i reprezentativac Srbije Darko Lazović, pošto je bio asistent kod drugog gola. Verona je povela u 22. minutu preciznim udarcem Tomasa Suslova sa ivice kaznenog prostora. Igrao se treći minut nadoknade prvog dela kada je Lazović posle duge akcije poslao loptu pre gol ...

4. Hace 5 días · U poslednjim trenucima prvog dela naš Darko Lazović je bio asistent, a Folorunso pogodio za 0:2. Salernitana je u 90. minutu stigla do počasnog pogotka, pošto je Mađiore postavio konačnih 1:2. U poslednjem kolu Verona dočekuje Inter, dok Salernitana gostuje Milanu. Serie A. Stats provided by sofascore.com. All. Home. Away. # Team. P. W. D. L. Goals

5. Hace 5 días · Verona je pitanje pobjednika riješila još u prvom poluvremenu. Prvo je u 22. minutu Suslov pogodio poslije asistencije Noslina za 0:1. U posljednjim trenucima prvog dijela Darko Lazović je bio asistent, a Folorunso pogodio za 0:2. Salernitana je u 90. minutu stigla do počasnog pogotka, pošto je Mađiore postavio konačnih 1:2.

6. Hace 5 días · Verona je trijumfom na "Arekiju" i definitivno izborila opstanak u elitnom rangu italijanskog fudbala, a svoj doprinos tome dao je i srpski internacionalac Darko Lazović koji je upisao asistenciju kod drugog gola gostujućeg tima.

7. Hace 5 días · Lazović spasava Veronu! Srpski reprezentativac smanjio vođstvo Atalante! (VIDEO) Reprezentativac Srbije Darko Lazović postigao je gol za Veronu, na gostovanju protiv Atalante u okviru 32. kola Serije A!