1. Hace 6 días · Osećaj je fantastičan, prezadovoljan sam, preponosan, srećan što sam ovde. Cilj mi je bio da pokušam se vratim u reprezentaciju, posle svega što je bilo, mislim na povredu i pehove koje sam imao, rekao je povratnik u nacionalni tim Uroš Spajić.

2. Hace 3 días · To smo sinoć videli samo na momente, a iskren je bio i Uroš Spajić u razgovoru za Meridian sport posle utakmice. To smo sinoć videli samo na momente, a iskren je bio i Uroš Spajić u razgovoru za Meridian sport posle utakmice. 05/06 08:57. Ulogujte se / Pridružite se; Uživo; Najbolje kvote; Sportski specijali;

3. Hace 6 días · Poziv nekolicini igrača iz klubova Mozzart Bet Super lige, pa i njemu, Uroš Spajić smatra pokazateljem da je kvalitet domaćeg prvenstva veći nego što se čini, problem je infrastruktura kao podloga da se to pokaže.

4. Hace 4 días · Austrijanci su poveli u 10. minutu pogotkom Patrika Vimera, a samo tri minuta kasnije na 2:0 povisio je Kristof Baumgartner. Jedini gol za Srbiju postigao je Strahinja Pavlović u 35. minutu, nakon što je Uroš Spajić pogodio stativu. "Orlovi" su na prepunom stadionu "Ernst Hapel" počeli veoma loše i na početku primili dva gola za tri minuta.

5. Hace 4 días · Srbija kasno upalila i izgubila u Beču: Austrija kažnjavala greške naše odbrane, Pavlović pokazao kako na EURO. Miloš Simanović - Vest objavljena: 22:38 - 04.06.2024. Porazom smo krenuli ka Nemačkoj. Reprezentacija Srbije izgubila je u Beču od Austrije 2:1 (2:1) u prvom testu za Evropsko prvenstvo. Duel na stadionu "Ernst Hapel" bio je ...

6. Hace 5 días · Crvenu zvezdu će na EP u Nemačkoj predstavljati Uroš Spajić i Srđan Mijailović. Njihov klupski kolega Nemanja Milunović ističe: - Obojica su se stvarno izdvajali ove sezone i jedni su od najzaslužnijih za uspehe. Mnogo mi je drago što se nalaze na spisku putnika za Nemačku.

7. Hace 4 días · Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Austrije u Beču sa 2:1 (2:1) u prvoj proveri pred Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Golove za Austriju postigli su Vimer i Baumgartner u 10. i 13. minutu, dok je strelac jedinog gola za Srbiju bio Strahinja Pavlović u 35. minutu.