1. Hace 5 días · Edin Džeko (born 17 March 1986) is a Bosnia and Herzegovina footballer who plays as a striker for Turkish club Fenerbahçe. In the game FC 24, his overall rating is 83.

2. Echa un vistazo a Estadísticas diversas para la temporada 2024-2025 de Segunda División.

3. Hace 3 días · Džeko im se odužio golom u 22. minuti kada je sigurno pretvorio jedanaesterac u pogodak za 1:1. Prethodno je Reinhard Young doveo Admiru u vodstvo. To je bio i konačan rezultat utakmice. Bartuğ’un çabasıyla elde edilen top, Cengiz Ünder’in kazandığı penaltı ve Edin Dzeko’nun sert şutu! 🟡🔵

4. Hace 3 días · Admira i Fenerbahce odigrali su prijateljski meč u Austriji, a konačan rezultat glasio je 1:1. Ekipa Admire je povela u sedmoj minuti golom Younga, ali naš Edin Džeko je u 22. minuti donio izjednačenje Feneru. Džeki je ovo bio drugi gol na pripremama u dresu Fenera.

5. Hace 3 días · Bh. reprezentativac Edin Džeko u subotu, 6. jula, postigao je pogodak za Fenerbahce u prijateljskoj utakmici protiv Admire. Ekipa Admire je došla u prednost u sedmoj minuti zahvaljujući golu Younga, a bh. dijamant je poravnao rezultat u 22. minuti.

6. Hace 5 días · Kapiten bh. reprezentacije, Edin Džeko (38), postao je žrtva gnusne prevare na internetu. Dijamant se našao na meti sumnjivih ljudi i(li) organizacija koje koriste lažne vijesti kako bi došli do lake zarade putem interneta. Na društvenim mrežama se pojavio oglas u kojem se navodi da je naš ...

7. Hace 5 días · Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko, koji nažalost ne igra na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, osim što je ostvario vrhunsku sportsku karijeru, izuzetno je uspešan i u poslovnom svetu.