1. Quizás quisiste decir

Dzanan Musa

1. Hace 1 día · Bh. reprezentativac Džanan Musa meč je završio sa 14 poena, četiri skoka i sedam asistencija. U redovima Real Madrida najefikasniji je bio Campazzo sa 21 poenom. Kraljevi su zahvaljujući sjajnoj igri izborili finale u kojem čekaju boljeg iz duela Unicaja - Murcia.

2. Hace 16 horas · U drugom meču polufinalne serije španske ACB lige, Bosanskohercegovački košarkaš Džanan Musa pružio je novu sjajnu partiju u pobjedi Real Madrida nad Barcelonom rezultatom 104:98. Musa je odigrao još bolji meč u odnosu na prvi duel, ubacivši 18 poena u 21 minutu na parketu, nakon što je u prvom meču postigao 10 poena.

3. Hace 1 día · Najbolji u redovima Reala bio je Campazzo s 21 poenom, a vrlo dobar bio je i reprezentativac Bosne i Hercegovine Džanan Musa koji je na parketu proveo 26 minuta. Za to vrijeme je ubilježio 14 poena, sedam asistencija i četiri skoka. Parker je bio jedini raspoložen kod Barcelone s 27 poena uz Hernangomeza koji je ubacio 17.

4. Hace 1 día · Džanan Musa je pružio još jednu odličnu partiju. Utakmicu je završio sa 14 poena, sedam asistencija i četiri skoka. Bio je drugi najefikasniji igrač Kraljeva. Prvo ime susreta bio je Barcin Jabari Parker, sa 27 poena i šest skokova. U Realu je najbolji strijelac bio Facundo Campazzo, čiji je učinak glasio 21 poen i šest asistencija.

5. Hace 1 día · Najbolji pojedinci u rosteru Real Madrida su bili Facundo Campazzo 21 poena i Džanan Musa sa 14 poena. Trending U Njemačkoj proglašeno stanje katastrofe: Obilne kiše uzrokovale su ogromnu štetu. Dok u ekipi Barcelona je bio je najbolji pojedinac Amerikanac Jabari Parker sa 27 poenom.

6. Hace 1 día · Real Madrid našeg Džanana Muse (25) plasirao se u finale španskog košarkaškog prvenstva. Ekipa Reala je večeras u trećem meču polufinala kao gost pobijedila Barcelonu sa 95:52 i rezultatom 3:0 prošla u finale.. Džanan Musa je ponovo odigrao odličan susret za Real Madrid. Na parketu je proveo 27 minuta, ubacio 14 poena, imao sedam asistencija te četiri skoka.

7. Hace 3 días · Fantastični Džanan Musa odveo Real Madrid na korak finala španske lige. Prije 3min. 0 komentara. Radiosarajevo.ba. Link je kopiran. Foto: EPA - EFE / Džanan Musa. U drugoj polufinalnoj utakmici prvenstva Španije, Real Madrid je pobijedio Barcelonu rezultatom 104:98, vodeći seriju 2:0. Na poluvremenu je bilo rezultat je glasio 44:40 za Real Madrid.