1. Hace 5 días · Josip Drmić nakon Slavena: Bio sam u pravom trenutku na pravom mjestu. Josip Drmić prometnuo se u prvo ime utakmice protiv Slaven Belupa, napadač Rijeke s dva pogotka donio je preokret i važna tri boda. Drmić je ujedno stigao do…

2. Hace 3 días · Josip Drmic's TOTS Plus card is rated 95, he is 184cm | 6'0" tall, right-footed Switzerland striker (ST) that plays for Dinamo Zagreb in Liga Hrvatska with Med/Med work rates. He has 5-star weak foot and 5-star skill moves, giving him the ability to perform every skill move in the game.

3. Hace 5 días · Drmić je prošle sezone, prve po dolasku iz Rijeke, odnosno iz britanskog Norwicha čiji je bio igrač, odigrao 51 utakmicu i postigao 14 golova u svim natjecanjima. Bio je dakle, standardan, a nekako se najviše od svega pamti njegov pogodak norveškom Bodo/Glimtu u uzvratnoj utakmici doigravanja za plasman u Ligu prvaka na Maksimiru.

4. Hace 2 días · Gol vrijedan Lige prvaka zabio je Josip Drmić u 117. minuti, a u 120. minuti pobjedu je zapečatio Petar Bočkaj na asistenciju Drmića. Gol utakmice i kvalifikacija i šire dao je Petković. HRT Komentari na Forum.hr. Žrijeb skupina sutra u 18 sati (prijenos na HRT2)

5. Hace 4 días · Bundesliga » All-time Topscorers » 1. FC Nürnberg » rank -49 - 0 ... England ...

6. Hace 1 día · Autre compétitions | ...

7. Hace 5 días · NAJBOLJI NAPAD LIGE Rijeka pošle sezone postignula najviše pogodaka u prvenstvu, riječka momčad sezonu završila s boljom gol-razlikom od prvaka Srijeda, 29. svibnja 2024. 13:13 Napisao/la SC