1. Hace 2 días · Partida conta pentru preliminariile EURO 2016, când Ovidiu Hoban a egalat în ultimele minute. Atmosferă de excepție pe Arena Națională Fanii veniți pe Arena Națională au făcut o atmosfera de invidiat pentru meciurile oficiale ale cluburilor autohtone.

2. Hace 1 día · Podiumul este completat de meciul dintre România și Finlanda, din preliminariile EURO 2016. Acolo, sub privirile a 54.364 de spectatori, Ovidiu Hoban a egalat în prelungirile partidei, stabilind un rezultat final de 1-1.

3. Hace 3 días · Ovidiu Hoban (33 ani, 5 luni și 23 zile) – EURO 2016; Costică Ștefănescu (33 ani, 5 luni și 3 zile) – EURO 1984; Care este lotul preliminar convocat de Edi Iordănescu pentru Germania. PORTARI

4. Hace 3 días · Weightlifting. Wrestling. Asociația Sportivă Fotbal Club Universitatea Cluj ( Romanian pronunciation: [universiˈtate̯a kluʒ] ), commonly known as Universitatea Cluj or simply as U Cluj, is a Romanian professional football club based in the city of Cluj-Napoca, Cluj County, that competes in the Liga I . Founded in 1919 by doctor Iuliu ...

5. Hace 3 días · Astfel, căpitanul giuleştenilor este doar al 3-lea jucător de câmp după 1946 (sunt puţine date de naştere până la cel de-al 2-lea Război Mondial) care atinge o asemenea vârstă pe teren, după Mircea Lucescu, care a jucat un meci la 44 ani, 9 luni, 17 zile şi Ovidiu Hoban (40 ani, 4 luni, 23 de zile).

6. Hace 21 horas · Teams Promotion and relegation (pre-season) The league consists of 16 teams: 12 teams from the 2022–23 Liga I, two teams promoted from the 2022–23 Liga II, and the winners of the 2022–23 promotion/relegation play-off.. Teams promoted from the Liga II. The first club to be promoted was Politehnica Iași, following their 2–0 win against Oțelul Galați on 2 May 2023.

7. Hace 5 días · Índice de deportistas y equipos. Toda la información de equipos y deportistas. Sus fichas, trayectoria, estadísticas, palmarés, próximos partidos y noticias relacionadas en AS.com.