1. Hace 5 días · Palko gives Hertha an early lead. Hertha made an electric start against the already-relegated VfL, with Fabian Reese trying his luck as early as the third minute. Reese would have a hand in the opening goal just two minutes later – Haris Tabaković headed his cross to Palkó Dárdai, who finished coolly from close range.

2. Hace 6 días · First team | May 18, 2024, 03:00 PM. Read text aloud. Pál Dárdai's contract to not be renewed. Pál Dárdai's contract as head coach of Hertha BSC will not be renewed upon expiry at the end of the 2023/24 season. He will instead remain at the club in a different role, having also been awarded a lifetime membership.

3. Hace 5 días · 2024.05.19. 18:19 Szerző: Nagy Benjámin. Dárdai Pál Dárdai Palkó Hertha. Vereséggel zárta a Dárdai-korszakot a berlini klub. A Hertha BSC 2-1-re kikapott a Bundesliga 2 utolsó meccsén a sereghajtóként kieső Osnabrück vendégeként, így a 9. helyen zárta a szezont.

4. Hace 5 días · A Hertha BSC 2-1-re kikapott Dárdai Pál vezetőedző búcsúmérkőzésén a Vfl Osnabrück otthonában a német labdarúgó másodosztály vasárnapi utolsó fordulójában. A fővárosiak a magyar tréner legidősebb fia, a magyar válogatott Palkó góljával ugyan az ötödik percben vezetést szereztek, a sereghajtó ...

5. Hace 5 días · Abschließende Niederlage in Osnabrück. Beim finalen Auftritt unserer Herthaner in der Saison 2023/24 gegen den VfL Osnabrück stellte Coach Pál Dárdai seine Startelf im Vergleich zum Heimspiel gegen Kaiserslautern an zwei Stellen um: Marc Kempf unterstützte die Viererkette für den gelbgesperrten Deyovasio Zeefuik, sodass ...

6. Hace 5 días · Dárdai Palkó próbálta szebbé tenni édesapja búcsúját, a Hertha ugyanis az 5. percben a magyar válogatott támadó góljával szerzett vezetést, az Osnabrück azonban Niklas Weimann révén egyenlített, majd Charambolos Makridis öngóljával meg is nyerte a mérkőzést.

7. Hace 5 días · 2024.05.19. 17:08. Kövesse az Indexet Facebookon is! Követem! A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) utolsó fordulójában a Hertha BSC az Osnabrück otthonába látogatott. A találkozó ötödik percében Dárdai Palkó újabb gólt szerzett a berlini csapat színeiben.