1. Hace 6 días · 26.05.2024 21:48 6759. . На фона на проливния дъжд в Измир Атлетка №1 на България Пламена Миткова завоюва златния медал в сектора за скок дължина на Балканското първенство по лека атлетика! Българката грабна победата с опит от 6.50.

2. Hace 5 días · Wall art prints and famous paintings by Tatyana Tomsickova. Artist: Tatyana Tomsickova - all paintings from this artist available as fine art prints, canvas prints, paper prints or hand painted oils.

3. Hace 6 días · 26 май, 22:01. Пламена Миткова спечели титлата в скока на дължина при жените на Балканиадата по лека атлетика в Измир (Турция). Атлет номер 1 на България при жените, която вече има покрит норматив за Европейското първенство в италианската столица Рим, донесе единствената титла за страната от регионалния шампионат.

4. Hace 6 días · 27.05.2024. Пламена Миткова спечели титлата в скока на дължина при жените на Балканиадата по лека атлетика в Измир. Атлет номер 1 на България при жените, която вече има покрит норматив за eвропейското първенство в италианската столица Рим, донесе единствената титла за страната от Балканиадата, съощи БТА.

5. Hace 6 días · публикувано на 26.05.24 в 21:29. Снимка: ЕПА/БГНЕС. Пламена Миткова спечели титлата в скока на дължина при жените на Балканиадата по лека атлетика в Измир (Турция).

6. Hace 3 días · Пламена Миткова е българска лекоатлетка, за която първата позиция стана традиция през последните години. 19-годишната състезателка е родом от Пловдив, където се състезава за тима на „Локомотив Пловдив“ под ръководството на треньора Ивайло Русенов.

7. Hace 6 días · (БТА) Пламена Миткова спечели титлата в скока на дължина при жените на Балканиадата по лека атлетика в Измир (Турция). Атлет номер 1 на България при жените, която вече има покрит норматив за Европейското първенство в италианската столица Рим, донесе единствената титла за страната от регионалния шампионат.