1. Hace 2 días · Suslov zažiaril v poslednom kole Serie A. Smutný záver sezóny pre Calzonu s Lobotkom 1 Slovenský futbalista Tomáš Suslov strelil gól a pridal asistenciu v záverečnom zápase Hellasu Verona v Serii A, v ktorom na domácej pôde remizoval s majstrovským Interom Miláno 2:2.

2. Hace 2 días · Slovenský futbalista Tomáš Suslov odštartoval posledné kolo talianskej Serie A vo veľkom štýle. Dvadsaťjedenročný ofenzívny stredopoliar či krídelník v prvom polčase súboja medzi Hellasom Verona a Interom Milánom strelil gól a pridal aj asistenciu. Jeho tím priebežne remizuje s ligovým šampiónov 2:2.

3. Hace 1 día · Delanteros: Dávid Ďuriš (Ascoli Calcio), Tomáš Suslov (Hellas Verona), Ivan Schranz (Slavia Praga), Róbert Boženík (Boavista FC), David Strelec (ŠK Slovan Bratislava), Róbert Polievka ...

4. Hace 1 día · Slovenský futbalista Tomáš Suslov strelil gól a pridal asistenciu v záverečnom zápase Hellasu Verona v Serii A, v ktorom na domácej pôde remizoval s majstrovským Interom Miláno 2:2. Dvadsaťjedenročný reprezentant najprv v 16. minúte prihral na vyrovnávajúci gól (1:1) Tijjanimu Noslinov a o 20 minút neskôr sám skóroval.

5. Hace 1 día · Slovenskí sokoli do prípravy nastúpia v piatok 31.mája o 10.00, kedy je zraz mužstva v hoteli Hilton v Bratislave a vzápätí je naplánovaný spoločný odchod smer Bad Erlach. Tréner Francesco Calzona na kemp povolal 32 hráčov. O tom, ktorých 26 reprezentantov pocestuje do Nemecka na ME, sa rozhodne 7. júna.

6. Hace 2 días · Continuation of the 38th and final day of Serie A this Sunday evening with a very large multiplex of four matches. Already champion, Inter Milan, traveling to the Marcantonio-Bentegodi stadium, had to settle for a draw (2-2) against Hellas Verona thanks to a double from Marko Arnautović (10th, 45th+ 1) after achievements by Tijjani Noslin (16th) and Tomáš Suslov (37th).

7. Hace 1 día · About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright ...