1. Anuncio

relacionado con: Vukašin Jovanović
  2. Encuentra tu película o serie preferida entre más de 1 million de títulos

1. Hace 3 días · Kadetska reprezentacija Srbije (igrači do 17 godina) pobedom je u ponedeljak otvorila Evropsko prvenstvo. Srbija je u prvom meču savladala Ukrajinu minimalnim rezultatom, 1:0 (1:0). Selekcija Jovana Damjanovića do pobede je došla sjajnim golom Dušana Makevića iz drugog minuta. Srbija je bila bolji rival u prvom poluvremenu, imala je ...

2. Hace 23 horas · Bio je Vanja Radulaški, a sada Vukašin Jovanović. Rekao sam mu da barem ponovi ono što je Vanja tamo radio, a ako može, neka bude i bolji! Našem klubu i Omladinskoj školi znači to što već dve godine zaredom naši golmani idu na Evropsko i tamo budu standardni čuvari mreže i nosioci ekipe!“, zaključio je Ostojić.

3. Hace 3 días · Golman Vukašin Jovanović istakao se sjajnim odbranama, kao i mnogi iz ove genarcije pokazao je ogroman potencijal. „Prvo bih pohvalio saigrače za veliku borbu, zaista su uložili svi ogroman napor da ostvarimo veoma važnu pobedu. Bili smo dobri u prvom poluvremenu, imali veći posed, kontrolisali smo dešavanja na terenu.

4. Hace 23 horas · Jedan od aduta Orlića biće golman Vukašin Jovanović. Među stativama je siguran u granicama lične samouverenosti. Linija na kojoj stoji je, metaforički sročeno, granica između hrabrosti i realnosti. Ipak, uglavnom zna kako da izbegne onih par centimetara koji vode u ponor.

5. Hace 3 días · U drugom delu utakmice u srpskoj reprzentaciji istakao se golman Vukašin Jovanović koji je imao nekoliko sjajni intervencija. Srpski kadeti do kraja meča uspeli su da odbiju sve nalete i upišu prva tri boda na Evropskom prvenstvu. Naredni meč Srbija igra protiv domaćina Kipra u četvrtak od 19.30, a potom sledi i treće kolo, protiv Čeha.

6. Hace 3 días · Rukometaši Vojvodine savladali su večeras Metaloplastiku 38:23 (18:11) u prvom meču finalne serije plej-ofa Superlige Srbije. Vukašin Vorkapić sa šest golova bio je najefikasniji, dok je Jovica Nikolić postigao pet. Kod Šapčana po četiri pogotka postigli su Milan Dakić, Milan Jovanović i Domagoj Alilović.

7. Hace 3 días · NOVI SAD - Rukometaši Vojvodine savladali su večeras Mataloplastiku 38:23 (18:11) u prvom meču finalne serije plej-ofa Superlige Srbije. Vukašin Vorkapić sa šest golova bio je najefikasniji, dok je Jovica Nikolić postigao pet. Kod Šapčana po četiri pogotka postigli su Milan Dakić, Milan Jovanović i Domagoj Alilović.