1. Anuncio

relacionado con: vukašin jovanović
  2. Encuentra tu película o serie preferida entre más de 1 million de títulos

1. Hace 1 día · He turned and chipped the ball from 40 yards out over Jovanovic’s head and ... A rather weak shot from range from Stefanos Vasiliou almost proved too much for Serbian goalkeeper Vukasin ...

2. Hace 4 días · Kadetska reprezentacija Srbije (igrači do 17 godina) pobedom je u ponedeljak otvorila Evropsko prvenstvo. Srbija je u prvom meču savladala Ukrajinu minimalnim rezultatom, 1:0 (1:0). Selekcija Jovana Damjanovića do pobede je došla sjajnim golom Dušana Makevića iz drugog minuta. Srbija je bila bolji rival u prvom poluvremenu, imala je ...

3. Hace 3 días · Golman Vukašin Jovanović istakao se sjajnim odbranama, kao i mnogi iz ove genarcije pokazao je ogroman potencijal. - Prvo bih pohvalio saigrače za veliku borbu, zaista su uložili svi ogroman napor da ostvarimo veoma važnu pobedu. Bili smo dobri u prvom poluvremenu, imali veći posed, kontrolisali smo dešavanja na terenu.

4. Hace 4 días · Golman Vukašin Jovanović istakao se sjajnim odbranama, kao i mnogi iz ove genarcije pokazao je ogroman potencijal. „Prvo bih pohvalio saigrače za veliku borbu, zaista su uložili svi ogroman napor da ostvarimo veoma važnu pobedu. Bili smo dobri u prvom poluvremenu, imali veći posed, kontrolisali smo dešavanja na terenu.

5. Hace 4 días · Here is our prediction for the upcoming Serbia U17s vs Ukraine U17s match taking place on Monday, May 20th 2024. In the upcoming European Under-17 Championship, Serbia U17s will face Ukraine U17s on Monday, May 20, 2024, at 4 pm UK time in Paralimni. Both teams aim to progress from a group that includes the Czech Republic and host nation Cyprus.

6. Hace 4 días · U drugom delu utakmice u srpskoj reprzentaciji istakao se golman Vukašin Jovanović koji je imao nekoliko sjajni intervencija. Srpski kadeti do kraja meča uspeli su da odbiju sve nalete i upišu prva tri boda na Evropskom prvenstvu. Naredni meč Srbija igra protiv domaćina Kipra u četvrtak od 19.30, a potom sledi i treće kolo, protiv Čeha.

7. Hace 1 día · Jedan od aduta Orlića biće golman Vukašin Jovanović. Među stativama je siguran u granicama lične samouverenosti. Linija na kojoj stoji je, metaforički sročeno, granica između hrabrosti i realnosti. Ipak, uglavnom zna kako da izbegne onih par centimetara koji vode u ponor.