1. Hace 5 días · Tim za koji nastupa Veljko Birmančević je kolo pre kraja prvenstva “petardom” na gostovanju Mladoj Boleslav (0:5). Češki napadač Jan Kuhta razgoropadio se sa čak četiri pogodaka (20,23, 35,50), dok je peti gol na meču bio delo defanzivca Patrika Vidre u 78. minutu.

2. Hace 5 días · Veliki doprinos osvajanju titule pružio je i srpski internacionalac Veljko Birmančević koji je golovima i asistencija,a izrastao u jednog od lidera ekipe. Sparta je u borbi za titulu bila bolja od najvećeg rivala, Slavije.

3. Hace 3 días · Getty Images. 20 May 2024. Euro 2024 gets under way on Friday, 14 June as 24 nations compete for glory. The final 26-man squad list for every country must be submitted to Uefa by June 7. Here are ...

5. Hace 3 días · Following the announcement of Serbia's preliminary Euro 2024 squad, Sports Mole looks at which players their Group C opponents - including England - should be wary of. At least nine and up to 12 ...

6. Hace 5 días · Sparta je Birmančevića uzela na pozajmicu, a potom u martu ove godine aktivirala klauzulu iz ugovora i otkupila Srbina za 3.300.000 evra. Bio je to, sasvim izvesno, potez vredan šampionske krune, jer Veljko igra u odličnoj formi. " Imamo mnogo motiva. Jedini nismo pobedili Mladu Boleslav u sezoni.

7. Hace 5 días · Što se tiče pretposlednjeg kola i pobede Sparte, Veljko Birmančević, srpski fudbaler, na terenu je proveo 83 minuta, ali nije imao ni gol ni asistenciju. Čak četiri gola na utakmici postigao je Jan Kuhta, dok se u strelce upisao i Vidra.