1. Hace 1 día · Jagiellonia Białystok: Sławomir Abramowicz - Michal Sacek, Mateusz Skrzypczak, Adrian Dieguez, Aurelien Nguiamba (70' Miki Villar) - Taras Romanczuk, Jarosław Kubicki (62' Nene) - Dominik ...

2. Hace 1 día · Miki Villar) - Dominik Marczuk, Taras Romanczuk, Jarosław Kubicki (62. Nene), Kristoffer Hansen (62. Joao Moutinho) - Jesus Imaz, Afimico Pululu (81. Lamine Diaby-Fadiga)

3. Hace 1 día · Na pierwszą groźną akcję kibice czekali do 12. minuty, wtedy po sprytnym zagraniu Kristoffera Hansena do piłki dopadł Jarosław Kubicki, lecz ta trafiła jedynie w słupek. Kolejne fragmenty gry to dominacja gospodarzy, którzy skutecznie utrzymywali się przy piłce.

4. Hace 1 día · Jagiellonia miała kilka okazji do objęcia prowadzenia. W 13. minucie technicznym uderzeniem popisał się Jarosław Kubicki, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek bramki Puszczy. Kilka minut później Jesus Imaz uderzał z kilku metrów, ale futbolówka odbiła się od jednego z zawodników gości.

5. Hace 4 días · Ostatnim spotkaniem w trakcie przygotowań był mecz kontrolny z litewskim Żalgirisem Kowno, wygrany w Białymstoku 2:0 (Pululu, Jarosław Kubicki). Jak mówił szkoleniowiec białostoczan Adrian Siemieniec, w tym spotkaniu zagrał skład zbliżony do wyjściowego, planowanego na piątkowy mecz u siebie z Puszczą Niepołomice, którym mistrz Polski rozpocznie rywalizację w nowym sezonie ...

6. 6 de jul. de 2024 · W miejsce Pululu wszedł Jarosław Kubicki. Druga połowa rozpoczęła się od ogromnego błędu białostockiego defensywy. Jagiellończycy nierozważnie wyprowadzali piłkę z obrębów własnej szesnastki, co skończyło się przejęciem futbolówki przez Legię i podwyższeniem wyniku na 2:0.

7. 13 de jul. de 2024 · Gole dla żółto-czerwonych w meczu z Żalgirisem strzelili Afimico Pululu (z karnego) i Jarosław Kubicki. Żółto-czerwoni pokonali rywali bez większych problemów, mieli okazje na podwyższenie wyniku, ale ostatecznie wygrali 2:0.