1. Hace 2 días · Arkadiusz Krystian Milik (ur. 28 lutego 1994 w Tychach) – polski piłkarz, występujący na pozycji napastnika we włoskim klubie Juventus. Od 2012 reprezentant Polski w piłce nożnej. Uczestnik Mistrzostw Europy 2016, Mistrzostw Świata 2018 i 2022.

2. Hace 3 días · But Juventus began its comeback with 14 minutes left of regulation time, starting with Federico Chiesa’s goal. Within eight more minutes, Arkadiusz Milik struck from a free kick and the equalizer was by Kenan Yildiz, the 19-year-old forward who Juve consider a star in the making.

3. Hace 3 días · Gracze Bologny, którzy są rewelacją bieżących rozgrywek. Prowadzili 3:0, grali wręcz koncertowo. Ale do czasu. Ostatni kwadrans należał do Juventusu, który wbił trzy gole w odstępie ośmiu minut. Trafienie na 2:3 zaliczył Arkadiusz Milik. Napastnik gości strzelił gola swoim doskonałym technicznym rzutem wolnym ponad murem obrońców.

4. 15 de may. de 2024 · Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik kończą sezon ze zdobytym trofeum. Ich Juventus w wielkim finale Pucharu Włoch na Stadio Olimpico pokonał Atalantę Bergamo 1:0. Polacy tym razem zgodnie ...

5. 2 de may. de 2024 · Calendario y resultados del Juventus. Toda la información de Arkadiusz Milik con su altura, peso, fecha y lugar de nacimiento. Datos y estadísticas de campo en la temporada actual. Ficha de ...

6. Hace 3 días · Arkadiusz Milik zdobył pięknego gola z rzutu wolnego w meczu Bologna - Juventus. Foto: PAP/EPA/SERENA CAMPANINI Po ogromnych emocjach w końcówce Bologna zremisowała u siebie 3:3 z Juventusem Turyn w meczu kończącym 37. kolejkę Serie A. Przepięknym trafieniem dla "Starej Damy" popisał się Arkadiusz Milik, a na boisku zobaczyliśmy aż czterech Polaków.

7. 16 de may. de 2024 · 16/05/2024, 11:50 GMT+2. Juventus Wojciecha Szczęsnego i Arkadiusza Milika zdobył piłkarski Puchar Włoch. Drugi z reprezentantów Polski sukces na murawie Stadio Olimpico w Rzymie świętował między innymi z życiową partnerką. Milik: niektóre rzeczy powinny być załatwione pomiędzy nami w szatni. ZOBACZ WIĘCEJ SPORTU >>>.