1. 26 de may. de 2024 · Dan Nistor a avut golul calificării în gheată, dar a ratat lovitura de departajare care putea fi decisivă. Ulterior, Zajkov a marcat, Ilie a ratat și victoria i-a revenit Craiovei la finalul unui meci cum rar se vede, în care scorul era 0-0 după 119 minute de joc și toate golurile au fost marcate de la punctul cu var.

2. 9 de feb. de 2024 · Dan Nistor, după Universitatea Craiova - U Cluj 2-2: ”N-am fost la meci în prima repriză” Egalarea a fost reuşită de Dan Nistor, fost jucător al craiovenilor, care a marcat din penalty (64), după ce Nicuşor Bancu l-a agăţat în careu pe Valentin Gheorghe. La flash-interviu, Nistor a oferit câteva declarații memorabile.

3. 29 de nov. de 2023 · Dan Nistor a semnat: ”Dinozaurul și-a prelungit contractul” ”U” Cluj a anunțat într-un mod inedit că Dan Nistor a semnat prelungirea contractului până în 2025. După ce recent fotbalistul a spus despre el că este un ”dinozaur” și cu greu ar ar avea loc la naționala României, ”Șepcile Roșii” l-au pus pe fotbalist într-o imagine alături de un dinozaur.

4. Dan Nistor - Am plecat sarac de-acasa - YouTubeAscultați o melodie de suflet despre viața grea a celor care au plecat din țară să-și caute un rost. Dan Nistor, un artist consacrat al muzicii ...