1. Lukáš Juliš has 1 special cards with ratings between 71 and 71. The best chemistry style for him is BASIC. He was born on 02-12-1994 and he is now 29 years old.

2. 28 de ago. de 2023 · Hlavní obsah. Juliš musí zlepšit kondici. Pak bude pro tým platnější, říká kouč Jílek. 28. 8. 2023 12:38. Útočník Lukáš Juliš přišel do Olomouce jako velká posila, náhrada za Mojmíra Chytila, jenž přestoupil do pražské Slavie. Trenér Václav Jílek o něj moc stál.

3. 25 de nov. de 2023 · Fotbalisté Olomouce zvítězili v 16. kole první ligy v Karviné 2:0. Kvůli hustému sněžení a úklidu hrací plochy trvala poločasová přestávka 35 minut. O vítězství Hanáků rozhodl brankami v sedmé a 46. minutě Lukáš Juliš, který se s osmi góly dostal do čela střelecké tabulky soutěže. Sigma vyhrála po čtyřech kolech a v neúplné tabulce poskočila na třetí ...

4. 30 de jul. de 2023 · MDZ Política domingo, 30 de julio de 2023 · 21:54 hs. El nuevo intendente de la localidad de Chubut, 28 de Julio, será un joven de 24 años. Se trata de Luka Jones, quien este domingo se ...

5. 5 de nov. de 2020 · 5. 11. 2020. Pálí v české elitní soutěži – a teď i v Evropské lize. Lukáš Juliš vystřílel fotbalové Spartě výhru 4:1 na hřišti Celtiku Glasgow. Pražané mají první body ve skupině.

6. 19 de jun. de 2023 · Fotbalista Lukáš Juliš se vrací na Hanou. Bývalý Sparťan se po krátké epizodě v druholigové španělské Ibize stal znovu hráčem Sigmy Olomouc. Jeho hlavní úkol je jasný, má prvoligovému klubu přinést góly a nahradit Mojmíra Chytila, který odešel do Slavie.