1. 29 de sept. de 2019 · Pálinkás Gergő a 90.percben egyedül mattolta a kitámadó hazai védelmet,de a labda a keresztlécen csattant középkezdés helyett !

2. 10 de dic. de 2023 · A 67. percben Mezei szabadrúgása csattant a keresztlécen. Két perccel később Katona passza után Marquinhos emelt pontosan a hálóba a tizenhatos vonaláról, 2-1 . A 77. percben emberhátrányba került a Fradi, Makreckis buktatta Bödét és megkapta a második sárga lapját.

3. Hace 6 días · A játékrész derekától egyre veszélyesebbé vált a Ferencváros, amit a gólkirály Varga Barnabás keresztlécen csattanó fejese is jelzett. Marquinhos viszont 18 méterről kilőtte a bal felső sarkot, így a hazaiak egygólos előnnyel vonulhattak az öltözőbe.

4. 30 de dic. de 2021 · Ezután bezárjuk a Paint. Ehhez kattintson a „Fájl” fülre, majd a „Kilépés” gombra, vagy közvetlenül a felül található keresztlécen, és mentse el a változtatásokat. Ettől a pillanattól kezdve a felbontás visszaáll az eredetire. A Windows Rendszerleíróadatbázis-szerkesztőből

5. 21 de ago. de 2023 · Válaszul Makowski okozott riadalmat hazai oldalon, életerős lökete a keresztlécen csattant. Próbálkoztak a hazaiak, de továbbra is a debreceniek akarata érvényesült, sőt Kyziridis megduplázhatta volna góljainak számát, ám senkitől sem zavartatva rosszul vette át a labdát, így oda lett a helyzet.

6. 17 de abr. de 2024 · A két csapat múlt héten 2–2-es döntetlent játszott Londonban, ahol már az első félidőben három gólt esett. Münchenben ehhez képest csak helyzeteket láthattak a nézők az első 45 perc során, abból sem sokat. A szünet után aztán megszülethetett volna a meccs első találata, de előbb Leon Goretzka fejese a keresztlécen, majd Raphaël Guerreiro kísérlete a kapufán ...

7. 21 de jun. de 2023 · A szünet előtt majdnem megduplázta az előnyt Szoboszlai, de 25 méteres, jobb felső sarokba tartó szabadrúgása végül a keresztlécen csattant. (A gólszerző Sallai Roland (középen) ünnepel csapattársaival a labdarúgó Európa-bajnoki selejtező G csoportjában játszott Magyarország – Litvánia mérkőzésen a Puskás Arénában 2023. június 20-án.