1. Hace 2 días · In that respect, Dončić’s father, Saša, has become the calming voice for both matters. Saša, the sporting director of the Slovenian Basketball Federation and a decorated former player ...

2. Hace 4 días · Iskusni vezista Saša Zdjelar (29) bio je uspešniji od legendarnog Saše Ilića, koji od nedavno sedi na klupi Nižnjeg. Srpski reprezentativac je utakmicu u okviru pretposlednje runde domaćeg prvenstva začinio i golom u 37. minutu, što je ujedno bio i njegov prvenac u dresu "armejaca".

3. Hace 4 días · Podeli : U poslednjem meču 29. kola Premijer lige Rusije Pari Nižnji Novgorod Saše Ilića ubedljivo je kod kuće poražen od CSKA. Moskovljani su slavili rezultatom 6:2 (3:0). Počele su muke domaćina već u desetom minutu golom Obljakova, a u 22. se nadovezao i Musaev. Za 0:3 pre odlaska na odmor se pobrinuo Saša Zdjelar koji je mrežu ...

4. Hace 4 días · U poslednjem meču 29. kola Premijer lige Rusije Pari Nižnji Novgorod Saše Ilića ubedljivo je kod kuće poražen od CSKA rezultatom 2:6. Već u desetom minutu golom Obljakova poveli su gosti, a u 22. se nadovezao i Musaev. Za 0:3 pre odlaska na odmor se pobrinuo Saša Zdjelar koji je mrežu zatresao u 37. minutu.

5. 13 de may. de 2024 · Na promociji održanoj u ponedeljak, 13.05.2024. godine, u Moskvi, okupljenim novinarima obratio se Saša Zdjelar, nekadašnji fudbaler Partizana, a sada CSKA, rečima: „Srećan sam što ću se ponovo susresti sa svoja dva bivša kluba - Partizanom i OFK Beogradom.

6. 13 de may. de 2024 · Na promociji turnira održanoj danas u Moskvi, okupljenim novinarima obratio se Saša Zdjelar, nekadašnji fudbaler Partizana, a sad CSKA. - Srećan sam što ću se ponovo susresti sa svoja dva bivša kluba - Partizanom i OFK Beogradom.

7. 26 de abr. de 2024 · Za Armejce je sve vreme na terenu bio Saša Zdjelar koji je posle meča izneo utiske i uporedio moskovski derbi sa beogradskim, koji je iskusio braneći boje Parnog valjka. “Iskreno govoreći, utakmica Partizan – Crvena zvezda je važnija od CSKA – Spartak.