1. Josip Stanišić ( Croatian pronunciation: [jǒsip stǎniʃitɕ]; born 2 April 2000) is a professional footballer who plays as a defender for Bundesliga club Bayer Leverkusen, on loan from Bayern Munich. Born in Germany, he plays for the Croatia national team. Although primarily a right-back, he can play in any position in the defence.

2. Piše Goran Čičin-Mašansker/SN. 16. travnja 2024. - 09:15. AFP. Kad je 20. kolovoza 2024. godine Bayern službeno Bayeru posudio svog braniča Josipa Stanišića, teško da je član Vatrenih mogao zamisliti da će već sredinom travnja žestoko proslaviti povijesni naslov prvaka Njemačke s Apotekarima.

3. Pitanje pobjednika Bayer je riješio u prvom poluvremenu kada je postigao dva pogotka. U 12. minuti strijelac prvog gola bio je Victor Boniface, dok je u 28. minuti Argentinac Exequiel Palacios povećao na 2-0. Kod prvog pogotka asistent je bio hrvatski reprezentativac Josip Stanišić koji je protiv drugoligaša odigrao cijelu utakmicu.

4. Domaći nogometvihor s boka. Josip Stanišić nakon sjajne partije: ‘Naravno da možemo do zlata. Nema veze tko će igrati‘. Piše Sport SD. 28. ožujka 2023. - 23:33. PREMIUM. Tom Dubravec/Cropix. Desni branič Josip Stanišić odigrao je cijeli dvoboj na vrlo visokoj razini i bio je jedan od najboljih igrača na terenu.

5. Topic: Josip Stanisic , Posts: 624, Last Post: Aug 21, 2023 - 11:02 AM hours Josip Stanisic - FC Bayern München - Forum | Page 48 | Transfermarkt News

6. Tópico: Josip Stanisic , Entradas: 631, Última respuesta: 21/08/2023 - 12:02 hora Josip Stanisic - FC Bayern München - Foro | Página 48 | Transfermarkt Noticias

7. Topic: Josip Stanisic , Commenti: 624, Ultima risposta: 21/ago/2023 - 12:02 Josip Stanisic - FC Bayern München - Forum | Pagina 48 | Transfermarkt News