1. Hace 5 días · Más de un aficionado del Elche CF habrá esbozado una sonrisa cuando en el minuto 56, Gian Piero Gasperini-técnico italiano de la Atalanta- daba instrucciones a Mario Pašalić. El centrocampista croata ingresaba al terreno de juego del Aviva Stadium de Dublín en sustitución de Charles De Ketelaere.

2. sport.hrt.hr › medunarodni-nogomet › pogodak-pasalica-u-pobjedi-atalante-2-11569734Pogodak Pašalića u pobjedi Atalante - HRT

Hace 1 día · 26.05.2024. 20:33. Autor: M.Š./Hina/HRT. Pašalić nakon pogotka Torinu. Foto: Daniele Mascolo / REUTERS. U susretu 38. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je pobijedila Torino sa 3-0, a treći pogodak za momčad iz Bergama postigao je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić. Atalanta je povela u 26. minuti golom Gianluce Scamacce ...

3. Hace 1 día · Pašalić s bijele točke zapečatio pobjedu Atalante nad Torinom. 26.05.2024. Mario Pašalić još se jednom upisao u listu strijelaca Atalante u talijanskom nogometnom prvenstvu. Nogometaši Atalante u nedjelju su pobijedili Torino 3:0 te tako osigurali plasman među četiri najbolje momčadi Serie A, s obzirom da su i s utakmicom manje ...

4. Hace 4 días · Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić postao je šesti hrvatski nogometaš koji se može pohvaliti osvajanjem Europske lige nakon što je njegova Atalanta u jučerašnjem finalu nadigrala Bayer Leverkusen 3:0.

5. Hace 5 días · Más de un aficionado del Elche CF habrá esbozado una sonrisa cuando en el minuto 56, Gian Piero Gasperini -técnico italiano de la Atalanta- daba instrucciones a Mario Pašalić . El centrocampista croata ingresaba al terreno de juego del Aviva Stadium de Dublín en sustitución de Charles De Ketelaere.

6. Hace 5 días · Trijumfom Atalante, koja je sa 3-0 pobijedila Bayer Leverkusen u finalu odigranom na stadionu Aviva u Dublinu, Mario Pašalić je postao šesti hrvatski nogometaš koji se može pohvaliti osvojanjem Europske lige. Hrvatski reprezentativac je ušao u igru u 57. minuti dublinskog finala.

7. Hace 5 días · Mario Pašalić (born 9 February 1995) is a Croatian footballer who plays as a central attacking midfielder for Italian club Atalanta, and the Croatia national team. In the game FC 24, his overall rating is 80.