1. 15 de abr. de 2024 · Gyurcsó Ádám a 79. percben állt be csereként és a 96. percben ellene szabálytalankodtak a hazaiak. A 33 éves magyar támadó remekül tekerte középre a labdát, amit Milicevic bólintott a hálóba. Gyurcsó utoljára februárban lépett pályára a larnakai csapatban és három pontot érő gólpasszal tért vissza.

2. 15 de abr. de 2024 · Szerző: Póczik Dávid 2024. április 15., hétfő 18:33. A ciprusi első osztály 33. fordulójában, a felsőházi rájátszásban az Aris otthonában gyűjtötte be a három pontot Gyurcsó Ádám csapata, az AEK Larnaca. A 33 éves magyar támadó a 79. percben szállt be a mérkőzésbe, és a 96. percben egy szabadrúgásból ...

3. 28 de abr. de 2024 · Gyurcsó Ádám az 56. percben lépett pályára a hazaiaknál. Az Omonia Nicosia, a sérüléséből hamarosan felépülő Lang Ádám nélkül 1-0 a városi rivális APOEL-t, így az AEK pontszámban beérte a tavalyi ezüstérmest. ROMÁNIA. A felsőházi rájátszásban a kolozsvári CFR otthonába látogatott a Sepsi OSK.

4. 14 de abr. de 2024 · Sós beállt és gólpasszt adott, Gazdagéktól szabályos gólt vettek el. CIPRUS. A ciprusi élvonal felsőházi rájátszásában az AEK Larnaca a 97. percben szerezte meg a győzelmet az Aris Limasszol otthonában. Gyurcsó Ádám a 79. percben lépett pályára és ő ívelte középre a labdát a győztes fejesgól előtt.

5. 15 de abr. de 2024 · Nem akárhogyan tért vissza Gyurcsó Ádám 1 kapcsolódó hír. 18:01. NB III: az FTC elleni vereség után elköszönt Ebedlitől és Csiszártól az Érd. 17:49. Elhunyt a DVTK kupagyőztes játékosa 2 kapcsolódó hír. 17:35. Párizs 2024: Kulcsár Katalin számára mérföldkő az olimpiai megbízatás.

6. 14 de abr. de 2024 · Kalmár Zsolt sérülés miatt biztosan lemarad a harmadik Eb-jéről is, a ciprusi AEK Larnacában az utóbbi időben nélkülözött Gyurcsó Ádám és az NB II-es Vasasban futballozó Holender Filip németországi részvétele pedig szintén valószínűtlen.

7. 28 de abr. de 2024 · Gyurcsó Ádám az 56. percben. Hősiesen harcolt, de kikapott Kolozsvárott a Sepsi. NSO 24.04.28 20:00 Foci. A teljes második félidőt kettős emberhátrányban játszotta végig az OSK, a CFR a 96. percben szerezte meg a győztes gólt. Hallgasd meg szórakoztató lapszemlénket. Hírstart robot podcast - Friss hírek | EP2859.