Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Hace 1 día · Ancak Kartal henüz takımsız. Fenerbahçe'yi 99 puanla 2'nci yapan İsmail Kartal, selefi Jose Mourinho'nun istediği sol açık, 8 numara ve santrfor transferlerine tepki gösterdi Fenerbahçe'yi.

  2. Hace 7 horas · Fenerbahçe'yi 99 puanla 2'nci yapan İsmail Kartal, selefi Jose Mourinho'nun istediği sol açık, 8 numara ve santrfor transferlerine tepki gösterdi.

  3. 19 de jun. de 2024 · Yeni sezonda mutlak şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe'de gelen isimler kadar gidecek isimler de merak ediliyor. Son olarak İsmail Kartal'ın isteğiyle kadroya katılan Krunic için sürpriz bir karar alındığı öğrenildi. İşte detaylar...

  4. Hace 3 días · Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü İsmail Kartal'ın çabalarıyla kadroya dahil edilen Barcelona kökenli oyuncuyla ilgili karar verildi. Jose Mourinho yönetiminde, bu yıldız oyuncu 1. Lig takımına gönderildi. Detaylar için takip edebilirsiniz.

  5. 19 de jun. de 2024 · İsmail Kartal istemişti, Mourinho kapıyı gösterdi! 'Kendine kulüp bul'. Yeni sezonda mutlak şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe'de gelen isimler kadar gidecek isimler de merak ediliyor.

  6. 6 de jul. de 2024 · Trendyol Süper Lig'in 32. haftasında deplasmanda VavaCars Fatih Karagümrük'ü 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'nin teknik direktör İsmail Kartal, devre arasında kon...

  7. 28 de jun. de 2024 · Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, MKE Ankaragücü’nü 1-0 mağlup ettiğimiz Trendyol Süper Lig 4. hafta maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.