Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Hace 4 días · Po zakończeniu niezwykle udanej kariery piłkarza Łukasz Piszczek nie zamierzał całkowicie oddalać się od swojej największej pasji, dlatego też bez większej przerwy postanowił rozpocząć nową przygodę w roli szkoleniowca. Jego pierwszym przystankiem był macierzysty LKS Goczałkowice-Zdrój.

  2. Hace 4 días · Teraz też są w półfinale, nikt nie jest zadowolony ze stylu, ale tak naprawdę nikt nie będzie tego oceniał, jak Anglia na koniec zostanie mistrzem – powiedział Łukasz Piszczek przed półfinałowym starciem Anglii z Holandią.

  3. Hace 1 día · Od 1984 r. mecz o 3. miejsce EURO nie jest już rozgrywany. Przed nami zatem już tylko finał EURO 2024, który zostanie rozgrywany na Stadionie Olimpijskim w Berlinie w niedzielę 14 lipca o ...

  4. Hace 3 días · Bayern się nie zatrzymuje! Kolejne duże wzmocnienie. Tym razem za 50 mln euro. Marek Garus. 2 min. czytania. 11.07.2024 16:57. Podziel się. Po ściągnięciu Francuza Michaela Olise z Crystal Palaca za ok. 70 mln euro Bayern Monachium zakontraktował pomocnika Fulham - Joao Palhinhę. Portugalczyk kosztował Bawarczyków kolejne 50 mln euro.

  5. Hace 5 días · Para wzięła ślub w czerwcu 2009 r. Małżonkowie mają troje dzieci: Sarę, Nelę i Patryka. Łukasz Piszczek bardzo chroni swoją prywatność. Rzadko pokazuje w sieci zdjęcia z bliskimi.

  6. Hace 6 días · Chwila, moment! Łukasz Piszczek dopiero co został asystentem pierwszego trenera w Borussii Dortmund. Jest więc nadzieja. A dlaczego?

  7. Hace 4 días · Łukasz Piszczek i jego mural na stadionie w Dortmundzie | Euro Express. Kiedy jest finał Euro 2024? O której godzinie? Finał Euro 2024 odbędzie się w niedzielę 14 lipca. Początek finału o...