1. Hace 1 día · 25. minuta: Znova so zapretili gostje, z odličnim posredovanjem se je izkazal Žan Karničnik. GOOOOL! Celjani vodijo. Aljoša Matko je najprej zapravil enajstmetrovko, z obrambo se je izkazal Jan Koprivec, toda do odbitka je prišel do odbitka in žogo pospravil v mrežo.

2. Hace 1 día · Po kotu, ki je sledil, je Jurič že premagal domačega vratarja Matjaža Rozmana, a je žogo z golove črte odbil Žan Karničnik. Luka Vešner Tičič pa je v 27. minuti kaznoval neodločnost celjske obrambe in z desne strani v kazenskem prostoru izenačil na 1:1.

3. Hace 1 día · Representative Žan Karničnik has played at a very high level all season and especially stands out as a defensive player for his direct involvement in Celje's goals, Aljoša Matko has had periods of top form, and in Maribor, besides Soudani, the spring revival of Josip Iličić, who in the second half of the season is playing up to his name and reputation, cannot be overlooked.

Hace 2 días · Po kotu, ki je sledil, je Deni Jurič že premagal domačega vratarja Matjaža Rozmana, a je žogo z golove črte odbil Žan Karničnik. Luka Vešner Tičič je v 27. minuti kaznoval neodločnost celjske obrambe in z desne strani v kazenskem prostoru izenačil na 1:1.

5. Hace 1 día · Nogometaši Celja so v 35. krogu Prve lige Telemach premagali Koper z 2:1 (1:1). Naslednja tekma, ki bo v nedeljo na Bonifiki proti Mariboru, bo zadnja v letošnji sezoni. Celjski nogometaši, ki so že osvojili slovenski naslov, so se želeli z zmago posloviti od domačega občinstva, obenem pa je trener Damir Krznar že preizkušal nove ...

6. Hace 1 día · From being sent into retirement by many to now being desired by many to be on the list of 26 footballers that Matjaž Kek will take to Euro 2024. We are

7. Hace 1 día · Po kotu, ki je sledil, je Deni Jurič že premagal domačega vratarja Matjaža Rozmana, a je žogo z golove črte odbil Žan Karničnik. Luka Vešner Tičič je v 27. minuti kaznoval neodločnost celjske obrambe in z desne strani v kazenskem prostoru izenačil na 1:1.