1. 11 de may. de 2024 · Gyurcsó Ádám csapata, az AEK Larnaca 1–1-es döntetlent játszott az APOEL vendégeként a ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházában, az utolsó, 36. fordulóban. Ezzel az eredménnyel a hazai csapat bajnok lett. Megteltek az utcák zöld-sárga mezes AEK Larnaca-szurkolókkal.

2. 28 de abr. de 2024 · Gyurcsó Ádám Sepsi OSK Topolya. A sepsiszentgyörgyiek majdnem kihúzták kapott gól nélkül. CIPRUS. Az AEK Larnaca 1-1-es döntetlent játszott az Anorthosis ellen a ciprusi élvonal felsőházi rájátszásában. Gyurcsó Ádám az 56. percben lépett pályára a hazaiaknál.

3. 11 de may. de 2024 · SZLOVÉNIA. A szlovén élvonalban az Aluminij a Rogaska otthonában nyert 4-1-re. A találkozó egyik főszereplője Tanyi Barnabás volt, hiszen a fiatal magyar támadó az első félidő végén két gólt is szerzett. A duplázó Tanyi kezdett a meccsen, majd az 58. percben lecserélték.

4. 11 de may. de 2024 · May 11, 2024. 16:00. - 1. FULL TIME. AEK Larnaca 2nd in Cyprus Division 1. Cyprus Division 1 - Round: 10. Apoel Nicosia vs AEK Larnaca Live. Full Time. AEK Larnaca. Apoel Nicosia vs AEK Larnaca May 11, 2024 Timeline. 0' HT. 5 ' 9 ' FT. 1. Goals. 1. 2. Corners. 5. 0. Penalties. 0. Red Cards. 0. 3. Yellow Cards. 2. 0. Substitutions. 0. Attacks. 87.

5. Hace 4 días · AEK Larnaca FC (Greek: AEK; for short Αθλητική Έvωση Κίτιον Λάρνακας, romanized: Athletiki Enosi Kition Larnakas, "Athletic Union Kition of Larnaca") is a Cypriot professional football club based in Larnaca.The club was formed in 1994 after a merger of two historical Larnaca clubs, EPA Larnaca and Pezoporikos.The club also has a men's basketball team, a women's ...

6. 7 de may. de 2024 · ADAM GYURCSO. ALPHA RICHARD DIOUNKOU TECAGNE. ANGEL GARCIA CABEZALI. BRUNO ALEXANDRE VILELA GAMA. Περισσότερα. Στατιστικά Ποδοσφαιριστών. * Ειδήσεις. Δεν υπάρχουν σχετικές ειδήσεις.