1. 2 de abr. de 2024 · Fudbaler Novog Pazara Adem Ljajić uspeo je za šest minuta da donese preokret svom timu protiv TSC-a. Tim iz Bačke Topole je od devetog minuta golom Miloša Pantovića vodio kraj Jošanice, ali je bivši fudbaler Partizana, Mančester junajteda, Fiorentine i mnogih drugih klubova preokrenuo sa dva gola za samo šest minuta.

2. 23 de mar. de 2024 · Jedan od članova Srbije na tom Mundijalu je bio i Adem Ljajić, koji se sada bio gost emisije "TOP 11" sa Nebojšom Petrovićem, u kojoj je istakao da smatra da je naša selekcija mogla da napravi dobar rezultat, da je prošla grupu. – Mislim da je Svjetsko prvenstvo maksimum za svakog fudbalera.

3. 3 de abr. de 2024 · Adem Ljajić prišao klupi Novog Pazara da iftari, potez glavnog sudije razočarao sve na stadionu. 11 13.03.24. 16:16. Otkako je u septembru prošle godine potpisao za Novi Pazar ovaj 32-godišnjak je odigrao 20 mečeva, dao je sedam golova i upisao pet asistencija, te je bez dileme jedan od najboljih igrača svoje ekipe ove sezone.

4. 3 de abr. de 2024 · Adem Ljajić. Borbeni defanzivac i ljubimac "grobara" priznaje da je sa velikom pažnjom gledao meč svog bivšeg saigrača u dresu Novog Pazara. - To je bila ubedljivo najbolja utakmica prvenstva. Odličan je bio i derbi, bez obzira za koga navijate i na rezultat... Golovi, šanse, borba, sve...

5. 2 de abr. de 2024 · Adem Ljajić shines with hat-trick despite Novi Pazar's defeat to TSC. 2. April 2024. Adem Ljajić (foto: Uradni facebook profil kluba) In a thrilling 28th round of the Serbian Superliga match, TSC defeats Novi Pazar 4:3, with legendary footballer Adem Ljajić marking the game with a hat-trick.

6. 2 de abr. de 2024 · Bojan Marinković - Vest objavljena: 18:29 - 02.04.2024. Fudbaleri TSC pobedili su Novi Pazar na gostovanju u spektakularnom meču 28. kola Superlige Srbije rezultatom 4:3. U domaćem timu je Adem Ljajić ponovo pokazao klasu postigavši het-trik, a jedan pogodak je bio prava majstorija.

7. 2 de abr. de 2024 · Imao je snage Adem Lajić da u poslednjim sekundama, iz slobodnog udarca, sa 18 metara smesti loptu iza leđa Vanje Ilića. TSC se nastavkom serije pobeda kandidovao za drugo mesto. Pazarci se nalaze na tankoj liniji između plej-of i plej-aut zone.