1. Hace 6 días · Startaufstellung Red Bull Salzburg: Aleksa Terzić, Samson Baidoo, Daouda Guindo, Strahinja Pavlović, Luka Sučić, Mamady Diambou, Mads Bidstrup, Oscar Gloukh, Karim Konaté, Nene Dorgeles, Timo Horn. Wer gewinnt das Spiel? 100%. Rapid Vienna gewinnt . 100%. Rapid Vienna gewinnt . 0%.

2. Hace 3 días · Izdržali su gosti, pa će tako na „Aja Sofija“ stadionu u Atini 29. maja igrati finale protiv boljeg iz duela između Olimpijakosa i Aston Vile. Nikola Milenković meč je počeo od starta, odigrao je sjajno što je odlična vest za selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija pred Evropsko prvenstvo! Bonus video: 01:17.

3. Hace 3 días · Aleksa Terzić 17 August 1999 (age 24) 6 0 Red Bull Salzburg: v. Russia, 21 March 2024 INJ: DF: Jan-Carlo Simić 2 May 2005 (age 19) 0 0 Milan: v. Russia, 21 March 2024 PRE: DF: Nemanja Gudelj 16 November 1991 (age 32) 60 1 Sevilla: v. Bulgaria, 19 November 2023 DF: Miloš Veljković 26 September 1995 (age 28) 29 1

4. Hace 10 horas · Naime, gosti su od 14. minuta imali prednost od 1:0, a gol je positgao Aleksa Latković. Ipak, u drugom poluvremenu golovima Jurića u 60. minuti, te Mitrovića devet minuta kasnije Gorica dolazi do preokreta i do pobjede. U posljednjim sekundama utakmice činilo se da su gosti postigli gol i da će doći do poravnanja, ali sutkinja se nije ...

5. Hace 5 días · Najtrofejniji srpski odbojkaški trener posle uspešnog posla u Fenerbahčeu, doneo je odluku da se preseli u Rusiju gde je već bio selektor ženske reprezentacije. Dolazak u Dinamo Kazanj sa velikim ambicijama značio je da će taj klub morati da uloži mnogo truda i rada kako bi se rezultati videli. Sam Terzić u razgovoru za Sputnjik po dolasku za Kazanj rekao je da će njegovoj ekipi biti ...

6. Hace 10 horas · Ni dan nakon odigrane utakmice između Gorice i Rudeša koju su domaći dobili sa 2:1 strasti se ne smiruju.

7. Hace 1 día · Austria Klagenfurt vs Salzburg Live stats - Austrian Bundesliga 2024: goals, assists, cards, substitutions, etc.