1. Hace 5 días · Svi golovi sa Napredak - Zvezda. Aleksandar Katai je postigao gol u pobedu Crvene zvezde nad Napretkom u Kruševcu (4:0), što mu je bio ukupno 101. otkad igra u Superligi Srbije, računajući Vojvodinu i prvi mandat na Marakani.

2. Hace 4 días · El Crvena Zvezda triunfó ante el el FK Napredak el sábado, 0-4. La equipo de Beograd marcó por Nikola Knezevic, Uros Sremcevic x2 y Aleksandar Katai.

3. Hace 5 días · Aleksandar Katai nadomak istorije srpskog fudbala. Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai odigrao je juče protiv kruševačkog Napretka u pobedi svoje ekipe rezultatom 0:4 izuzetan meč. Ukazao mu je Vladan Milojević šansu od prvog minuta, a on bio pravi tutor brojnim mladićima koji su takođe krenuli kao starteri u Kruševcu.

4. Hace 5 días · Uskoro rekorder. Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai odigrao je juče protiv kruševačkog Napretka u pobedi svoje ekipe rezultatom 0:4 izuzetan meč. Ukazao mu je Vladan Milojević šansu od prvog minuta, a on bio pravi tutor brojnim mladićima koji su takođe krenuli kao starteri u Kruševcu.

5. Hace 5 días · Aleksandar Katai piše istoriju Superlige Srbije: "Magiko" protiv Čukaričkog može do rekorda. Fudbaleri Crvene zvezde su savladali u subotu Napredak u Kruševcu 4:0, a jednu od najboljih utakmica u ovoj sezoni odigrao je Aleksandar Katai. Krilni napadač aktuelnog šampiona Srbije je protiv Kruševljana upisao gol i dve asistencije.

6. Hace 6 días · 16.5.2024. 20:49. Zvezda "pokerom" počastila Napredak – dva gola Sremčevića VIDEO. Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Napredak sa 4:0, u okviru šestog kola plej-ofa Superlige Srbije. Autor:...

7. Hace 5 días · Naime, Aleksandar Katai je juče postigao svoj 101. gol u Super ligi Srbije čime je došao na samo dva pogotka zaostatka u odnosu na najboljeg strelca u istoriji Milana Bojovića. Aktuelni napadač upravo Napretka, u čijem je dresu postigao tri gola ove sezone na svom kontu ima 103 uspešno završene akcije.