1. Hace 1 día · Aleksandar Trajkovski made a rare start for Hajduk and he seized his chance by scoring a goal for his club in the 28th minute. However, his effort was still not sufficient to put an end to Hajduk’s disastrous series and they ended up suffering a fifth consecutive defeat, this time 1:2 to Osijek.

2. Hace 2 días · Bila je to i druga uzastopna pobjeda Osijeka na Poljudu nakon slavlja u listopadu 2023. godine kada su gosti u debiju Zorana Zekića na klupi pobijedili sa 2-0. Golove za goste zabili su Anton Matković (19) i Ramon Mierez (42), a za Hajduk je strijelac bio Aleksandar Trajkovski (28).

3. Hace 2 días · U susretu 30. kola SuperSport HNL-a Osijek je pred praznim tribinama poljudskog stadiona pobijedio Hajduk sa 2-1 nanijevši Splićanima već peti uzastopni poraz. Golove za goste zabili su Anton Matković (19) i Ramon Mierez (42), a za Hajduk je strijelac bio Aleksandar Trajkovski (28).

4. Hace 2 días · Македонскиот репрезентативец Александар Трајковски го постигна вториот гол во дресот на Хајдук Сплит. Тој беше стартер и успеа да погоди во поразот (1-2) на „билите“ на својот „Пољуд“ на дуелот против Осијек.

5. Hace 3 días · Aleksandar Trajkovski Ante Čizmić/Cropix. Stari, spori, nepotrebni... Bez obzira što ne mislimo da je sportski direktor Mindaugas Nikoličius napravio toliko baš štete kao što vi vjerojatno mislite, jer mi ne zaboravljamo da su ga u trenutku navijači častili pohvalama i blagoslivljali i zvali na večere...

6. Hace 2 días · Golove za goste zabili su Anton Matković (19) i Ramon Mierez (42), a za Hajduk je strijelac bio Aleksandar Trajkovski (28).. Gosti su poveli u 19. minuti lijepim golom 18-godišnjeg Antona Matkovića. Prvo je pucao Roko Jurišić, lopta je pogodila Filipa Uremovića i odbila se do Matkovića koji je iskosa s lijeve strane precizno pogodio za 0:1.

7. Hace 2 días · Već u 28. minuti pogodio je Aleksandar Trajkovski glavom s pet metara nakon što je sve napravio Josip Brekalo. Povremeni hrvatski reprezentativac probio je desni bok preko Mkrčjana , utrčao u kazneni prostor i idealno centrirao za Trajkovskog na drugoj stativi.