1. 26 de mar. de 2024 · Napadalec slovenske reprezentance, Andraž Šporar, je velik avtomobilski navdušenec. Že kot otrok si je želel Ferrarija in dedku vseskozi ponavljal, da si ga bo, ko bo velik, kupil.

2. 3 de abr. de 2024 · Andraž Šporar's Radioactive EVO card is rated 89, he is 186cm | 6'1" tall, right-footed Slovenia striker (ST) that plays for Panathinaikos in Hellas Liga with Med/Low work rates. He has 4-star weak foot and 5-star skill moves, giving him the ability to perform every skill move in the game.

3. 28 de mar. de 2024 · Pomagamo si lahko le z neizpodbitnimi dokazi v obliki objav na družbenih omrežjih. Eden najbolj priljubljenih slovenskih nogometašev Andraž Šporar je več ali manj znan tudi po svoji res prisrčni zvezi z znano slovensko vplivnico Mio Mujadzić Golob, ki ima na Instagramu več kot 35 tisoč

4. 22 de mar. de 2024 · Andraž Šporar, this time the savior of Panathinaikos: The national team player ended his goal drought after over two months and scored his twelfth goal of the season 3. March 2024

5. 22 de mar. de 2024 · Ta' Qali - MMC RTV SLO. Andraž Šporar je na svoji jubilejni 50. tekmi za člansko reprezentanco dosegel 11. zadetek. 11. gol je v statistiko vpisal tudi Benjamin Šeško, za ta dosežek pa je potreboval 27 srečanj. Foto: TV Slovenija, zajem zaslona.

6. Hace 5 días · andraž šporar vsi za naše slovenska nogometna reprezentanca euro 2024 nzs. Za komentiranje se je potrebno prijaviti. Otok ljubezni. VREME. Pot do Eura 2024 je vse krajša, Nemčija je vse bližje, vi pa s pomočjo oddaje Vsi za naše! vse bolj poznate nogometne junake, ki bodo Slovenijo zastopali na največjem evropskem reprezentančnem tekmovanju.

7. 22 de mar. de 2024 · Andraž Šporar je na Malti zadel v prvem polčasu za vodstvo Slovenije z 1:0, Benjamin Šeško pa je v polno meril v 81. minuti, ko je mojstrsko meril po strelu od daleč in Slovence rešil pred porazom, ki bi odmeval. Tekma se je končala z remijem 2:2.