1. 29 de abr. de 2024 · Românul Andrei Rațiu, experiență terifiantă în Spania: dovada că un necaz nu vine niciodată singur. Avionul echipei Rayo Vallecano, la care evoluează internaţionalul român Andrei Raţiu, a fost lovit de un fulger, obligând delegaţia clubului madrilen să se întoarcă în capitala Spaniei la bordul unui autocar, după ...

2. 28 de abr. de 2024 · Gazdle şi-au mărit totuşi avantajul în minutul 69, când Alex Baena a centrat din corner şi Yerson Modquera a înscris cu o lovitură de cap. Sorloth a făcut 3-0 în minutul 74 şi acesta a rămas şi scorul final. Fundaşul român Andrei Raţiu a fost integralist la Rayo.

3. 29 de abr. de 2024 · Avionul celor de la Rayo Vallecano, la care evoluează internaționalul român Andrei Raţiu, a fost lovit de un fulger. Acest lucru a obligat delegaţia clubului madrilen să se întoarcă în capitala Spaniei la bordul unui autocar. Totul s-a întâmplat după meciul disputat în deplasare cu Villarreal (scor 0-3), de duminică, din La Liga, notează Agerpres.

4. 28 de abr. de 2024 · Andrei Raţiu, fundaşul lateral român al celor de la Rayo Vallecano a bifat al doilea meci din postura de integralist în tricoul formaţiei din La Liga. Fostul jucător de la Huesca a bifat 90 de minute în partida împotriva fostei sale echipe, Villareal, pierdută de Rayo cu scorul de 3-0.

5. 29 de abr. de 2024 · Avionul echipei de fotbal Rayo Vallecano, la care evoluează internaţionalul român Andrei Raţiu, a fost lovit, duminică, de un fulger. Incidentul a avut loc în provincia Castellón, acolo unde Rayo Vallecano a fost învinsă de Villarreal, scor 0-3, în La Liga.

6. 28 de abr. de 2024 · Andrei Rațiu a fost integralist pentru a doua oară în sezonul în curs din La Liga. Fundașul dreapta a fost punctat cu nota șase de platforma FlashScore, la finalul meciului cu Villarreal. Gazdele au deblocat tabela de marcaj în minutul 18, grație reușitei lui Alexander Sorloth din pasa lui Alex Baena.

7. 29 de abr. de 2024 · Avionul echipei de fotbal Rayo Vallecano, la care evoluează internaţionalul român Andrei Raţiu, a fost lovit, duminică, de un fulger. Conectare ... Coșmar pentru Andrei Rațiu în Spania. Avionul echipei Rayo Vallecano a fost lovit de un fulger. April 29, ...