1. Anuncio

relacionado con: Andrej Kramarić
  2. Everything You Love On eBay. Check Out Great Products On eBay. Great Prices On andrej kramaric. Find It On eBay.

1. 8 de abr. de 2024 · FIRST TEAM. 04/08/2024. Kramarić: "We have to keep going like this" Here's what the players and coaches had to say about TSG Hoffenheim's 3-1 win over FC Augsburg. Andrej Kramarić: "It's a good feeling to have won the match. It wasn't easy, but we knew that's how it would be against Augsburg.

2. 7 de abr. de 2024 · Perfil Andrej Kramarić, Hoffenheim: Info, noticias, partidos y estadísticas | BeSoccer. Perfil de Andrej Kramarić. Temporada 2023/24. Partidos oficiales. 25. Partidos. jugados. 1763' Minutos. jugados. 11. 0.56 . Goles/90' 1. 0.05 . Asist./90' 3 / 0. 0.15 . Tarjetas/90' Su actuación en el último partido. Bundesliga, hace 2 días. Hoffenheim.

3. 7 de abr. de 2024 · U susretu 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je pobijedio Augsburg sa 3-1, a drugi gol na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. Domaćin je poveo u 17. minuti golom Wouta Weghorsta, a samo tri minute kasnije hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je lijepim golom sa 20 metara povećao na 2-0.

4. 27 de mar. de 2024 · Andrej Kramarić produced a good performance for Croatia, while several all-TSG clashes did not materialise. Meanwhile, Umut Tohumcu took the next step in his international career. He came on, scored and assisted: Andrej Kramarić helped the Croatian national team to a 4-2 victory over Egypt.

5. sport.hrt.hr › hrvatski-nogomet › kramaric-pokazali-smo-razliku-u-kvaliteti-11435695Kramarić: Napokon smo osvojili zlato - HRT

27 de mar. de 2024 · Hrvatski nogometni napadač Andrej Kramarić, koji je u utorak navečer zabio u Kairu pogodak u pobjedi od 4-2 nad Egiptom, rekao je da je Hrvatska odlično odigrala. - Bilo je sjajno, sjajan završetak turnira. Napokon smo osvojili zlato, izjavio je 32-godišnji Kramarić nakon što je sa suigračima podigao pehar prijateljskog ACUD kupa.

6. 27 de mar. de 2024 · Andrej Kramarić, koji je u utorak navečer zabio u Kairu pogodak u pobjedi od 4:2 nad Egiptom, rekao je da je Hrvatska odlično odigrala. Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno) "Bilo je sjajno, sjajan završetak turnira.

7. 27 de mar. de 2024 · 27.3.2024. 8:32. Hina. Matija Habljak/PIXSELL. Hrvatski nogometni napadač Andrej Kramarić, koji je u utorak navečer zabio u Kairu pogodak u pobjedi od 4-2 nad Egiptom, rekao je da je Hrvatska odlično odigrala. ŠTO JE BILO, LUKA? Modrić dobio priznanje pa ostao u čudu: Njegov izraz lica govori sve. "Bilo je sjajno, sjajan završetak turnira.