1. Hace 6 días · Hoffenheim je na svom stadionu svladao Borussiju Moenchengladbach sa 4-3, a Andrej Kramarić je bio asistent za vodeći pogodak domaće momčadi, što ga je u 36. minuti postigao Wout Weghorst. Prvo ime dvoboja bio je gostujući napadač Robin Hack , ali čak ni njegov 'hat-trick' (39, 78, 89) nije bio dovoljan Borussiji da izbjegne poraz, iako je nadoknadila zaostatak od 3-1.

2. Hace 23 horas · Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić postigao je dva pogotka za Hoffenheim na prvoj utakmici 31. kola njemačke Bundeslige, ali je njegov klub poražen sa 3-2 na gostovanju u Bochumu.. Domaćin je na poluvremenu imao dva gola prednosti, a strijelci su bili Kevin Stoger (34) i Felix Passlack (45+2), da bi Stoger (64) svojim drugim pogotkom donio Bochumu vodstvo od 3-0.

3. 7 de abr. de 2024 · Andrej Kramarić spielte einen perfekten Pass in die Tiefe auf Pavel Kadeřábek, der legte den Ball flach ins Zentrum und Wout Weghorst musste nur noch den Fuß hinhalten (17.).

4. Hace 23 horas · Goal_Andrej Kramarić_Matchday 31_ACT | OneFootball. Este navegador não é compatível. Use um navegador diferente ou instale o aplicativo. Goal_Andrej Kramarić_Matchday 31_ACT. Bundesliga. há 10 minutos. Compartilhar video. Saiba mais sobre o veículo ...

5. Hace 23 horas · Kramarić sjajno prebacio vratara, ali dva njegova gola nisu bila dovoljna Hoffenheimu. Petar Jenjić • petak, 26.04.2024. Foto: Damir Senčar/HINA. Andrej Kramarić postigao je dva pogotka za Hoffenheim u susretu 31. kola Bundeslige. Na gostovanju kod Bochuma njegova je momčad izgubila s 3:2, a hrvatski napadač postigao je dva pogotka.

6. 13 de abr. de 2024 · Bayern, Borussia Dortmund i RB Leipzig ostvarili su pobjede u 29. kolu Bundeslige, dok je Andrej Kramarić upisao asist za gol u porazu Hoffenheima.. Bayern je u Muenchenu s 2:0 pogocima Rafe Gueirreira (65) i Thomasa Muellera (90+3) teškom mukom svladao davljenika Koeln i tako odgodio proslavu naslova Bayera, koji Bavarcima bježi 13 bodova.

7. Hace 23 horas · Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić postigao je dva pogotka za Hoffenheim na prvoj utakmici 31. kola njemačke Bundeslige, ali je njegov klub poražen sa 3-2 na gostovanju u Bochumu. Domaćin je na poluvremenu imao dva gola prednosti, a strijelci su bili Kevin Stoger (34') i Felix Passlack (45'+2'), da bi Stoger (64') svojim ...